Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MesterMC Mod Berakása?

Vidra2000 kérdése:

MesterMC Mod Berakása?

Figyelt kérdés

Azt szeretném hogy több helyen is láttam azt hogy megmodolták a mmc-ét (eltudom índitani úgy ne frissüljön de van egy kis gond nem tudom a modot berakni mert más mint a többi minecraftnál segítene valaki)

{[("Olyat nem kérek válaszba hogy nem Modolható!!!!!!!")]}

ELLŐRE IS KÖSZI



2015. márc. 8. 09:01
 1/3 anonim válasza:
nem Modolható!!!!!!")]}
2015. márc. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Azok a gyerekek a modokkal csak hazugok. Beraknak egy modot másik mc-ba, és kezdik mondogatni: helló srácok, én ... vagyok, és most meg szeretném mutatni nektek a (pl. ezt a modot:) Mo' Creatures modot. Ezt fel lehet rakni mesteremcére,(nem lehet,) de csak prémium szervereken működik (egyik szerveren sem működik, és nincs olyan, hogy "prémium szerver" . A Mestermc összes szervere ingyenesen játszható, kivéve régen, ahova az volt kiírva: Csak ranggal! ) . Nekem nincsen prémiumom, ezért egy saját singleplayer világban fogom megmutatni... (ÉS BLABLABLA! Szóval: nem lehet modolni, 2 mod van, ami működik rajta, azokat pedig automatikusan berakta a mmc. A 2 mod: Optifine, Too Many Items Tehát, Modolható, de több modot nen tudsz berakni. Azok az idióták meg mind másik minecraftok modolgattak. Eredmény: Myth= Can I mod MesterMc?

Result: BASTED!!!

2015. márc. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kösz most már értem !!

EZER HÁLA akkor a teamextremes kliens modolása marad !

THX

2015. márc. 16. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!