Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hondásoktól szeretnék kéredzni...

Gezu1023 kérdése:

Hondásoktól szeretnék kéredzni hogy melyik típus felel meg első autónak? Honda CRX 2gen vagy a Prelude 4gen de abból a 2. 0

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jogszabály szerint bármelyik megfelel első autónak. Meg másodiknak, meg harmadiknak, meg sokadiknak is. Nincs ilyen jellegű megkötés.


Ha arra vagy kíváncsi, hogy melyiknek lesz elég olcsó a javítása, ha itt-ott meghúzod, megtöröd kicsit, akkor el kell, hogy keserítselek: egyiknek sem.


Ha pedig azt szeretnéd tudni, melyik az, amelyikkel nem fogsz meghalni az első két hónapban - nos, ha hülyegyerek módjára vezetsz, akkor bizony mindkettővel bekerülhtsz a híradóba.

2015. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tudom hogy bármelyik autóval a föld alá lehet jutni ez nem kérdés..

de alkatrész és fen tartásra gondoltam igazán...


néztem súlyadó kalkulátoron hogy a CRX-nek 88kw motorja van 12valahányszáz forint lenne a preludnak nem sokkal több..

csak valami tapasztalt ember véleményére volnék kíváncsi

2015. márc. 8. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:

A "súlyadó" miatt aggódj a legkevésbé, a fenntartásnak az csak egy jelentéktelen részét teszi ki.


Mindkét autó elég sportos karakterű - ez azt jelenti, hogy ma, Magyarisztánban vagy egészen lepusztult, szétgyilkolt példányt lehet venni, vagy feújított, karbantartottat - nagyon drágán.


Értelemszerűen az elsőbe folyamatosan fogod beleönteni a pénzedet, hogy üzemképes maradjon, a másodikra meg nem lesz pénzed megvenni.


Nem véletlenül ajánlgatnak első autónak Swiftet, Golfot, Astrát.


Persze ez ne vegye el a kedved, a Hondák nagyon jó autók, de nem a legolcsóbbak fentartás szempontjából.

2015. márc. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ön eltalálta a gondolataim :D hiszem arra gondoltam én is hogy ha vennék is akkor az lenne a legkevesebb hogy valamennyit rá költeni még pluszba annyi még beleférne, de azért nem egy új autót akarok egy 90-es autótól elvárni ez nyilván való de használhatót.
2015. márc. 8. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!