Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Irnátok véleményeket a honda...

Irnátok véleményeket a honda cr250-esről? Vanne típus híbája és mekkorát ártok azzal magamnak ha pl. '93-tól felfele veszek?

Figyelt kérdés

Azért csak ezek a választások, mert nincs nagyobb keret rá sajnos, viszont van egy 125-ös endurom amit el tudok adni 140e-ért, jövő nyárra is van munka egy ismerősnél akinél idén nyáron is kerestem 160e-et. (Közép iskolás vagyok)

Jövő nyárra is meg van a munka szintén nála.

Tehát olyan 350e körűl kaphatok 93-as évjárattól felfele megbízhatót?

Nézegettem körűl de nem tudom, hogy hogyan állnak motorikusan 20+ évesen, alkatrész ellátás, hogyan van?

(Olvastam tesztet is de kiváncsi vagyok azért még is mi a helyzet)

Ha kicsit ismétlem önmagam elnézést. :)



2013. okt. 22. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hali. Igen kaphatsz normálisat ennyiért és ártani nem ártasz magadnak de meg kell találni azt a kompromisszumot ahol nem megy az évjárat az állapot rovására , tehát hiába fiatalabb ha kopott. Érted mire akarok kilyukadni remélem. De azután a 25 ös enduro után rettenetesen nagy ugrás lesz ám a 250es CR :) 8 litert körül eszik , üzemórás , és közel 56-58 ló között vannak és nincs 100 kg se. Igazi versenycrossok nagyon hamar kórházban találod magad ha nem vagy elég tapasztalt.
2013. okt. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez épp elég :D, ment a zöld kéz :)
2013. okt. 23. 15:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, a CR250. Brutális ereje van, de enyhén szólva életveszélyes, ha nem vigyázol indulásnál simán hatrarepit. Nekem ma is tud meglepetéseket okozni, pedig nem ma kezdtem a motorozást és a crossozást. Alkatrész van hozzá, de készülj rá, hogy hiába veszel egy fiatal motort, azt is generálozni kell ha már van benne 40-50 óra, és az elég hamar összegyűl.
2013. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!