Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A VPOP-vagyis a NAV, a lefogla...

A VPOP-vagyis a NAV, a lefoglalt cigit alkoholt miért nem adja oda, a rászorulóknak?

Figyelt kérdés
Elég gyakran látni a híradóban,hogy a NAV-(VPOP) rengeteg dohány és szeszes italt foglal le,amit persze megsemmisítenek,vagy netán a finánc haverok egymás közt szétosztják a szajrét. Azt,hogy a szeszes italt megsemmisítik azt még meg tudom érteni,mivel nem kizárt,hogy mérgező alkohol tartalmú. De a dohány árút miért nem adják oda,például a hajléktalanoknak,és a pszichiátriai betegeknek,akiknek a hozzá tartozójuk nem visz be nekik cigit. Én már régóta a Pszichiátrián dolgozok,és szinte minden napos eset az,hogy a betegek egymástól,vagy a kollégáimtól,vagy tőlem kéregetnek cigit. Gyakran az is elő fordul hogy egy szál cigarettán verekednek össze a betegek. Jó,igaz káros az egészségre. Azt Én nagyon jól tudom,de aki bagót akar,az úgyis hozzá jut. Például elmegy csikkezni. Nemrég Vecsésen foglaltak le egy hatalmas dohány gyárat,hihetetlen nagy mennyiségű tiszta készre gyártott cigarettákat,és vágott dohányt. Pedig milyen jó lenne,ha a szegény dohányosoknak oda adnák,a sok lefoglalt dohányt,és akkor nem zaklatnák az embereket,az utcán hogy adjanak cigit,és a betegek sem verekednének és zaklatnák egymás a nyavalyás bagó miatt. Amint erre a válasz csak annyi lenne,hogy egészségre káros...De ha valaki megveszi,vagy csikkezik,az nem az? Ha jól tudom,a hamisított ruhákat,és cipőket játékokat,oda adják a rászorulóknak. Első sorban a kisebbségnek,meg a naplopó potyaleső alakoknak. Sajnos.

#Miért pazarol #a NAV?
2015. márc. 8. 22:40
 1/1 Koplárovics Béci ***** válasza:
Még ha kajáról vagy ruháról kérdeznéd, azt megérteném. De cigi és pia esetén RÁSZORULÓ???
2015. márc. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!