Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondjam el az osztályba, hogy...

Mondjam el az osztályba, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és mostanra jutottam el arra a szintre, hogy felvállalnám magam, ha kérdik. Szóval nm szeretnék hazudni tovább...és azért gondoltam, hogy kiírom a kérdést, hogy esetleg hasonló helyzetbe lévő fiúk, mi a tapasztalatotok, megéri, bántátok meg, hogy esetleg nagyobb "tömeg" tudta meg? Úgy érzem, hogy jót tenne ha bizonyos emberekkel elbeszélgethetnék erről a témáról, mert egyesek hatalmas téchitekben élnek sajnos...(Egy alapvetően rendes osztályról van szó, egy jó suliban)

#fiú #meleg #osztály #felvállalbi
2015. márc. 9. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Te vagy pokolian bátor vagy,vagy pokolian hülye!


Kussolj róla!

2015. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Ne híreszteld, de ne is hazudj. Ez a legegyszerűbb. Vállald fel önmagad, csak ne feltűnően. nem kell melegfelvonulást rendezned meg ilyesmik..:D ha kérdeznek erről, beszélj őszintén. ha normális vagy, és úgy is adod elő, akkor én teljesen megértő lennék, és nem firtatnám ezt a témát.
2015. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Szerintem mindenképp mondd el, ha attol konnyebben érzed magad, de számíts a negativ reakciókra is!
2015. márc. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1. Én is így voltam kb egy éve de a lelki békémhez ez egyre inkább azt érzem, hogy elengedhetetlen, annyit szorongtam, hogy nm igaz.. 2. Nyugi nm lessz felvonulás..ezen jót nevettem :D 3. Remélem nm vernek meg azért:).de viccet félre téve pont a negatív kritikák miatt szeretném kicsit megváltoztatni az emberek véleményét. Egyébként nagyon köszönöm, hogy írtatok!!
2015. márc. 9. 17:46
 5/14 A kérdező kommentje:
Úgy szeretném egyébként kettes! Nm verem nagy dobra csak normálisan..amúgy légyszi kort írtok? :D köszönöm
2015. márc. 9. 17:48
 6/14 GergoBoy99 válasza:
83%

15/f (biszex)

semmi képen ne mond el, mert megbánod !!!

Ez nem amerika, itt nem toleránsak az emberek

2015. márc. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Figyelj én igaz Szlovákiában lakom nem tudom milyen Magyarországon az ilyennel kapcsolatban a helyzet.. nos én lényegében mikor elmondtam akkor már vártam előre a reakciókat és azt hogy kimindenkinek mondják el ezt, nos első két hétben azt hitték viccelek :D aztán peig persze kezdődött a pletyka, mindig lesz aki úgymond bántani fog, ha már csak szavakkal is. Annyit tudok mondani erről hogy sose lesz 10 ember ugyanazon a véleményen. De szerintem ha szüleid nem tudják akkor először ott kellene megmondani. 19/f
2015. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Hát,ezzel nekem is sok problémám van,mivel engem kb.1-1.5 éve nagyon foglalkoztat a melegség téma(én is az vagyok),de az osztályból csak a legjobb barátom tudja,(na rz egy nagyon hosszu történet),de én azon az állásponton vagyok,hogy inkább ne,szüleimnek/családomnak pont most kerek 1 éve előbújtam,nem volt egyszerű nagyon nem,de megérte,hogy ennek az útnak a végére vagyok,és nagyjából megismertek engem,kicsit a melegséghez sem úgy állnak,mint az előtt,legalábbis anya biztos nem..,de szóval a családommal egy életen át kapcsolatban leszek,és jó,ha jó viszonyban vagyunk,viszont az osztálytársaiddal már csak egy-két évet kell kibírnod/vagy lehet jól érzed megad,én sose szerettem,és nem is szeretek gimnazista lenni!

Eygelőre ennyi!

ezt azért nézd meg!:

https://www.youtube.com/watch?v=gkOhTKgZN58

És bárhogy is döntesz,légy boldog,és sok sikert,és tudd,hogyha mot nem is érzed megad olyan jól a bőrödben,jobb lesz!!

17/meleg f

2015. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ha kérdezik, mondd meg nyugodtan, de fontos, hogy ne drámaian add elő, vagy félve, hanem mintha a világ legtermészetsebb dolga lenne (mert az is), mintha csak azt mondanád "szeretem a csokit" :P
2015. márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
ahammm,bár ilyen egyszerű lenne kedves előző! gondolom te nem vagy meleg..
2015. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!