Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 20 évesen egy 17 átlagkorosztá...

20 évesen egy 17 átlagkorosztályos osztályba próbálok beilleszkedi, adnátok tanácsot? (Leszbikus vagyok, hogy kicsit érthetőbb legyen a helyzet, nem buktam meg, többi lent. )

Figyelt kérdés
Eddig pesten tanultam, ahol mindenki tudta, hogy leszbikus vagyok, de senkit nem zavart vagy érdekelt. Most egy kisvárosba, vagy inkább nagy faluba kerültem suliba, úgyhogy nem a korosztállyal van probléma, hanem inkább azzal, hogy az osztálytársaim még azzal vannak elfoglalva, hogy kinek mi a pasi ideálja, ki jön be az osztályból, stb, kérdezgetnek engem is, én meg nem nagyon tudok hozzászólni a témához, úgyhogy nem megy a beilleszkedés, pedig eddig sosem volt vele bajom. Mondjam el, hogy a pasi ideálom egy nő, vagy csak ne beszéljek senkivel és kész? Más ötlet esetleg? Nem szívesen hazudok ebben a témában, eddig inkább kerültem a válaszadást... :)

2014. szept. 3. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

teljesen offtopic, de kíváncsi vagyok, hogy hogy kerültél 20 évesen a 17 évesek osztályába. :)

és hogy válaszoljak: hát a franc tudja...vagy megjátszod magad, vagy megmondod, hogy milyen srácokat tartasz helyesnek vagy szépnek...én meleg vagyok, nem érdekelnek a csajok ÚGY, de el tudom dönteni, hogy valakit szépnek és/vagy helyesnek látok vagy sem.

És persze megmondhatod az igazat is, de ha eddig nem illeszkedtél be, akkor az az elején alaposan megnehezítheti a dolgodat egy ilyen közösségben...szóval nem biztos, hogy ilyen helyzetben a teljes őszinteség a legokosabb.

2014. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne, hogy került oda, mondjuk tudok példát: szomszéd előbb kétéves gyors és gépírót végzett, ment utána normál gimibe.
2014. szept. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tizedik után kétéves okjs szakács tanfolyamot csináltam. :)

Persze, el tudom mondani, ki helyes és ki nem, de akkor jön a következő kérdés, pl hogy "hány pasid volt eddig" és hasonlók, tegnap már feldobódott valami szexes kérdés is, és ezekre már nem akarok válaszolni :D

2014. szept. 4. 06:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd, hogy magánügy, semmi közük hozzá.
2014. szept. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vagy nem válaszolsz és elkezdik sejteni/kiközösítenek, vagy hazudozol. szerencséd volt ha pesten toleráltak, vidéken nem hiszem hogy nagy szerencséd lesz vele.
2014. szept. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Háát először talán mérd fel hogy állnak a kérdéshez? Mondjuk jómagam sem vagyok egy társasági pillangó szal fogalmam sincs hogy kéne felhozni a témát hogy ne legyen "fura". De szerintem sem kéne egyből elmondani a körülötted lévőknek akik még nem is ismernek. Azért nehezen tudom elképzelni, hogy napi 8 órában a pasikról dumálnak, próbálj te más témát feldobni, amivel megismernek/megkedvelnek téged.


És ha úgy érzed eléggé bízol bennük, esetleg sikerül kiderítened közbe, hogy toleráns emberekkel hozott össze a soros, akkor nyílj meg előttük.

Sajnos azonban a kisvárosokban, falukban sokszor elég beszűkült látókörűek az emberek. :( De sok sikert neked! :)

2014. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát szerintem a 17 évesek elég érettek már,hogy ezt felfogják és megértsék.csak a bunkokkal van baj.ha rákérdeznek mondd,azt hogy van barátod,nem fognak foglalkozni azzal.
2014. szept. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!