Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van-e olyan ember aki majd...

Van-e olyan ember aki majd közel jővöben elköltözik Amerikában?

Figyelt kérdés
Sajnos én enyhe értelmi sérült vagyok, mert édesanyám fiatal korába szénmonoxid kapott..és lehet ezáltal születtem meg, de ugyanúgy értelmes ember vagyok kicsit nehezebben fogom fel a a világot meg ilyenek.. és sajnos anyum 2éve meghalt és apummal élek.. de sajnos még munkát se találok ami megfelelne számomra, több hónapja otthon azóta, és szeretnék dolgozni de egyszerűen nem találok olyan munkát ami megfelelne, de nagyon szeretnék már dolgozni. Ezen én is elgondolkoztam hogy de jó lenne én is kimenetnék oda jobb élet, jobb munkai ellátások, új ismeretség, csak sajnos senki ismerős/rokonok sem laknak kin az amcsiban :( sajnos angol tudás icipicit tudok! Akik esetleg szeretne segíteni vagy beszélgetni akik majd elköltöznek oda, hogy innen elmehessek mert itt nagyon nem jól érzem magam,nem szeretnék itt ragadni örök életemben!segítsetek légyszi

2015. márc. 12. 17:26
 1/1 A kérdező kommentje:
elfelejtettem hozzá írni hogy 25éves vagyok!
2015. márc. 12. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!