Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez igaz ha az ember teljesen...

Ez igaz ha az ember teljesen odaadja magát egy "eszmének" akkor onnan nincs visszaút és sikerül neki?

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos. Nem sok értelem van ebben a kérdésben, vagy a megfogalmazásod pocsék.

Ha van egy eszme, amelynek a híve leszel, akkor az nyilván sikerült. De van ennek értelme? Nem sok. Vagy követed, vagy nem.


Ha arra gondolsz, hogy te magad kreálsz egy eszmerendszert, s küzdesz azért, hogy mások is magukévá tegyék, az sikerülhet is meg nem is. S ha sikerül, sem biztos, hogy nagy boldogság.

Ilyen kreálmányok az elmúlt évezredekben mindig rengeteg ember halálához, szenvedéséhez vezetett.

2015. márc. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A kérdés teljesen érthetetlenül van megfogalmazva.


Mit értesz az alatt, hogy "odaadja magát egy eszmének"?


Mi az, hogy nincs visszaút? nem tudod meggondolni magad?


Mi sikerül? Odaadni magad az eszmének? Valóra váltani az eszmét?


Nem igazán értem, mit szeretnél megtudni.

2015. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van egy álmom. ami megvalósítható, és meg akarom valósítani. és mikor nem sikerül, akkor növekszik a nyugtalanság bennem. mert nem adottak a körülmények olyankor. viszont ha adott, akkor meg nem megy, mert még nem hevertem ki az elôzô kudarcokat.
2015. márc. 10. 16:50
 4/11 A kérdező kommentje:
Erre mi a teendő??
2015. márc. 10. 18:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Sejtem, mi az a nagy terv. Meg akarsz tanulni magyarul fogalmazni. Egyelőre még van mit gyakorolni, de menni fog.
2015. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Régen kiskoromban, mikor átkerültem másik iskolába, ott a többiek kiröhögtek meg lenéztek. szóval sikerült belémrakniuk a feszültséget. mellette meg szerelmes voltam egy lányba, nem voltunk együtt. látás alapján tetszett csak meg. és ábrándoztam róla két évig, ezalatt belébetegedtem. meghaltam volna egy ölelésért is. leveleket küldtem neki, csokit meg virágot. erre kaptam egy levelet tôle "mindennek el lettem mondva". kiderült azért írta mert más írt neki a nevemben. de legalább kiszerettem belôle. ez a 2 évi alatt nagyon érzékeny típus lettem. így csuklyát hordok 2008 óta elzárkózva hogy ne érjen több csalódás. ezután 2012-ben egy lány odajött hozzám ismerkedni. ô volt az elsô aki észrevett. hogy én is érek valamit az életben. SÔT, TÖBB IS LEHETEK! (mert nem csak a nézôk lehetnek befolyással az elôadóra, hanem az elôadó is a nézôre). de mivel ennyi év alatt a fél város ismer engem a csuklya miatt, mindenki beszólogat. bosszút akarok állni azokon akik mindeddig bántottak. VEREKEDNI NEM FOGOK HOGY NE KERÜLJEK BÖRTÖNBE! testi sértésben nincs élvezet, csak a tekintélyem kell, hogy komolyan vegyenek.
2015. márc. 10. 23:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Elolvastam ezt a hosszú tirádát. Mi köze van ennek a kérdéshez? Semmi. Nagyon fárasztó olvasni, mert nem fogalmazod meg, mit akarsz, csak mint egy zsákból a magot, öntöd a szavakat. Se pont, se vessző, sem értelem. És elég szánalmas is.
2015. márc. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, de nekem ez jutott.
2015. márc. 11. 07:38
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindez röviden: valaki beszól nekem, akkor csinálok egy pörgôrúgást lássa mit tudok. és ha ennek láttára visszahôköl, akkor megragadom a csuklóját tudatni vele hogy erôsebb vagyok nála. és elmondom neki youtube-on írja be a videómat. és elhíresztem a videómat, meg hogy erôs szorításom van. szinte mindenkivel el akarom híresztelni, hogyha legközelebb találkozom velük, akkor ne röhögjenek ki. hanem féljenek.
2015. márc. 11. 07:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Valami lélekgyógyásszal kellene addig beszélned, amíg a csillagbörtönbe nem kerülsz. Szánalmas, agresszív alak vagy.
2015. márc. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!