Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » OLX-en lebeszéltük az üzletet...

OLX-en lebeszéltük az üzletet az eladóval, ma reggel kellett utalnom a pénzt el is utaltam. Aztán megakartam írni neki az oldalon, hogy meg volt, de már törölte a hírdetést. Oda lesz a pénzemnek?

Figyelt kérdés
Postázási címet, meg mindent lezsíroztunk, számom is meg van neki, de nekem nincs az övé, mert gondoltam, hogy még ott beszélünk tovább. Azt írta hogy ha reggel ma elutalom, hétfőn meg is jön. Át lettem verve?

2015. márc. 13. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég valószínű hogy igen. De csak adott telefonszámot szóval keresd, vagy valahogy. De már százmillióan megmondták és sok helyen írják hogy előre utálni nem szabad, főleg a teljes összeget!!!
2015. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen . Nem követted a felhívást , előre ne utalj és személyesen intézd az vételt . Facebookon Internetes Károsultakért csoport és a rendőrségen tehettek együtt feljelentést .
2015. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tippek a biztonságos vásárláshoz


Miközben a hirdetéseket böngészi, javasoljuk, hogy olyan terméket válasszon, amelyik a lakóhelye közelében található, így személyesen is át tudja venni. Átvételkor meg tudja nézni, valóban megfelelő-e a termék. Soha ne utaljon előre pénzt, akkor sem, ha az eladó ezt kéri! Ilyen esetben keressen tovább az OLX.hu kínálatában, biztosan talál a lakóhelyéhez közel hasonló terméket.


Mit tehetek, ha pórul jártam?


Minden esetben minél előbb tegyen feljelentést a lakóhelye szerint illetékes rendőrkapitányságon! Nyomtasson ki minden olyan anyagot, ami az adásvétellel kapcsolatos - a hirdetés oldala, az eladóval folytatott üzenetváltások - és vigye magával! Az OLX.hu mindenben segíti a hatóságok munkáját a sikeres és eredményes vizsgálat érdekében.

2015. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még a hétvégét kivárom hátha felveszi a kapcsolatot, ha nem akkor meg megyek feljelenteni. Beszélgetést lementettem, utalási bizonylat is megvan.
2015. márc. 13. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Őszintén remélem, hogy elbuktad. Meg is érdemled. Egy vadidegennek küldesz pénzt, akiről semmit sem tudsz. Még azt sem, létezik-e. Az olx ezer módon figyelmeztet, hogy ne küld pénzt, ne fizess előre. Gratulálok!
2015. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Postázási címet, meg mindent lezsíroztunk, számom is meg van neki, de nekem nincs az övé"

OMG

"Még a hétvégét kivárom hátha felveszi a kapcsolatot, ha nem akkor meg megyek feljelenteni."

Úristen. Körberöhögnek a rendőrségen ha valami pár tízezer forintos dologról van szó.

2015. márc. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!