Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha egy be vallja...

Mi van akkor ha egy be vallja egyik este hogy tetszem neki, de ki hangsúlyozza hogy egyelőre csak tetszem neki. másnap reggel pedig minden meg változott. Mit trgyek?

Figyelt kérdés
Másnap reggel el mondja hogy nem tudja mit csináljon,ő még túl fiatal ehhez (ő 13 éves én meg 15) és fél hogy rossz döntést hozott. Nekem is tetszik ő,de nem tudja mit tegyen. Ezért még sírt is. Most bármit írok nem ír vissza. Azt kérte hogy még SMS be se beszéljünk erről egy darabig. Mit tegyek?

#sms #csajozás #bizonytalanság #lányok gondolkodása
2015. febr. 15. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány?
2015. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lány. És olyanokat írt ami engem nagyon meg fogott...pl olyan cuki vagyok hogy arra nincs szó. Most meg... semmi.
2015. febr. 15. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Történt valami köztetek?
2015. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem,csak meg kért hogy viselkedjek élőben úgy mintha semmi sem történt volna. Így is tettem. Azt mondta meg szeretne ölelni,de ezt az előtt mielőtt el mondta volna hogy ez neki új és várjam meg hogy nőjön egy kicsit. Én azt is meg szeretném értetni vele hogy ne fojtsa vissza az érzelmeit a kora miatt.
2015. febr. 15. 14:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Fél hogy rossz döntést hoz.
2015. febr. 15. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!