K. A. T. O. N. A?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 12/L

Már tavaly eldöntöttem, hogy szeretnék katona lenni. Tudom hogy még van 6 évem de akkor is. Pár hete elkezdtem edzeni, (Napi sulyzózás14kg, Napi futás 1-2km, Fekvőtámasz,Felülés.) Elégge gyenge vagyok, 44mp alatt 15 felülést tudtam megycsinálni. Meddig kell még edzenem /év/hó/ hogy ne bukjak el a felvételin? 2km-t hány perc alatt kéne lefutnom? 2perc alatt hány fekvőtámasz a megengedett? (Min.) Normális válaszokat kérnék, köszönöm.



2015. márc. 14. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Tessék egy normális válasz, tanulj, edz amennyi jól esik és tudsz. És 14 éves korodban gyere vissza megkérdezni. Addig meg van egy tesitanárod akit erről megkérdezz.
2015. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tartsd magad edzésben, tanulj a suliban :) és ha oda kerül a sor akkor pedig biztosan menni fog
2015. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszii mindenkinek:3
2015. márc. 14. 16:00
 4/4 BlackHand válasza:
Hat év alatt még annyi minden történhet veled, ezerszer meggondolhatod még magad. Mindenesetre ilyen fiatalon ne hajtsd túl magad semmiképpen sem, mert ha most tönkrevágod a tested, akkor szomorú felnőttkorod lesz. Ésszel csinálj, amennyit jól esik. De mire odaérsz 3200 métert kell majd futnod, 18 perc körül, plusz kell majd 40 fekvőtámasz és 50 felülés, mert pontszámot kell majd elérni, nem elég mindenből a minimum. Ha rendszeresen csinálod, ez nem lehet gond. És ha meg mégsem katona leszel, akkor sem vesztesz semmit vele.
2015. márc. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!