Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rajzban egy széttört kenyérnek...

Rajzban egy széttört kenyérnek a belsejét hogyan tegyem élethűvé?

Figyelt kérdés
a rajz azt akarja ábrázolni amikor a pap széttöri a kenyeret. Ez egy rajzpályázatra kell úgyhogy minél élethűbbnek kell lennie. Kérleek segítsetek!

2015. márc. 14. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Shjujj,nem igazán tudok segíteni,de talán próbáld meg minél 'puhábbnak' feltüntetni.Kicsit maszatold el a belsejében lévő árnyékokat,(nem kell nagyon,elég sok rajz-szakos tanár/felnőtt nem szereti.Nem értem miért,de hát ez van:D) hátha talán olyan könnyedebb,puhább hatást kelt majd,meg ugye ott halványabban dolgozz.:)
2015. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen!! :) :D ( már én is tapasztaltam azt a maszatolós dolgot h nem szeretik :DDD )
2015. márc. 19. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!