Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan rontsak el egy házibulit?

Hogyan rontsak el egy házibulit?

Figyelt kérdés
Egy szobát bérelek, csendre és nyugalomra vágyok, de a lakótársak idióta barmok és örökké buliznak és le se szarják hogy én mit akarok, hiába kérem őket. Valahogy el akarom rontani a bulit de úgy hogy ne tudják. Van arra pl bármi mód, hogy lebaxam a biztosítékot anélkül hogy lekapcsolnám manuálisan? Vagy valami ilyesmi... nagyon elegem van belőlük, már csak pár nap van hátra és elmegyek de addig sem vagyok hajlandó eltűrni ezt az egészet.

2015. márc. 14. 17:55
 1/5 anonim válasza:
ha szomszédaid akor induljon a fúrás a falba!!
2015. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Zárd rövidre a hálózatot. Egy elég vastag drót kibírja, dudg be a konnektorba és kész.


De ez csak rövidtávú megoldás, a megszoksz vagy megszöksz mondás eléggé illik ide

2015. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
utolsó: nem tudom, hogy most komolyan mondod-e, vagy ilyen "vajon megcsinálja a hülye?" alapon? :D Mert ha bedugok egy drótot a konnektorba akkor nem hiszem hogy jók járok, mivel nem mondtad hogy valamivel pl gumiborítású fogóval, ezért feltételezem kézzel gondoltad :D
2015. márc. 14. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért gondoltam, hogy nem vagy olyan sötét, hogy szabadkézzel bedugod.

Mi is csináltunk már ilyet, ha elég vastag a drót akkor nem robban fel, csak lecsapja a biztosítékot

2015. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szarj a padlóra.
2015. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!