Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha valaki...

Szerintetek gáz ha valaki szereti a mulatós zenét tizenévesen? :DDD

Figyelt kérdés
Kezdek sok olyan velem egykorú embert ismerni aki igen csak szereti az eféléket mint például : Bunyós Pityu, Tesók, A Jó LaciBetyár, Jolly és Suzy és sorolhatnám, a SlágerTv-n is láttam, hogy ezek mennek (néha bele szoktam nézni) és nem tudom, érdekesek. Igazából nem nagyon tudom, hogy az embereknek akik nem annyira ismerik ezeket azok hogy állnak hozzá így első hallásra vagy aki kicsit ismeri mondjuk és megtudják, hogy igen is vannak páran akik szeretik, érdekel a kivülállók véleménye.. Ti hogy vagytok velük, esetleg ciki?:D:D

2015. márc. 15. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Én 30 felett kezdtem megkedvelni a mulatóst. Komoly visszalépés ahhoz képest, amiket korábban hallgattam. Tehát ha kizárólag ezt ismered, az gáz, de ha van másfajta zenei műveltséged is, akkor nem gáz.
2015. márc. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én 16/L vagyok és nem is az, hogy én szeretem, szerintem furcsa, főleg az lepett meg, hogy rengeteg sok tini szereti ezt a műfajt. Én speciel teljesen mást hallgatok és közük nincsen a mulatós zenéhez:D
2015. márc. 15. 01:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, én őszintén szólva nagyon furának találom. Amikor a múltkor az osztálytársaim elkezdtek ilyeneket hallgatni, meg énekelni, azt hittem, hogy csak valami vicc, de nem, tényleg élvezték :D Nem nagyon értem, mit lehet rajta szeretni, de tőlem hallgassák nyugodtan, csak ne a közelemben :D
2015. márc. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Ez nem kor függő,úgy értem,hogy minden korban gáz és igénytelen.
2015. márc. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Uuuu hát sok ember számára nem lehet ez valami bíztató:DDD Tapasztaltam, hogy valóban élvezik és komolyan gondolják. Ezek szerint akkor tényleg nagyon sokan szeretik az én környezetemen kívül is. Igénytelennek meg miért igénytelen?:D Azért valaki nem lesz igénytelen, mert azt a műfajt szereti és ezzel nem őket akarom védeni. Csak ennyi erővel lehet igénytelen a mosógép zene is meg a Rap is..
2015. márc. 15. 01:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek a mulatós zenék elég gagyik. Hallgass inkább jó előadóktól magyar nótákat. A mai együttesek, amit a fiatalok hallgatnak, nem zenék, csak zajforrások. Ez a gáz, nem a magyar nóta.
2015. márc. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted hallgasd. Normálisabb mint a mai dubstep meg ezek szarok. 27évesen én is inkább mulatóst hallgatok útközbe is.Vagy Dankó rádiót ha itthon vagyok.
2015. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem ciki ! Tied a jövö! Az emberek többsége tele van a nyávogo jenki rágogumi zenével.Ezek legalább érthetöek,érzelmesek a MIEINK MERT MAGYAROK !

ÜDV!

Mi gondolkodunk egy földi sugárzásu mulatós rádio létrehozásán.Ha van ötleltd irj !

2015. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!