Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért nem működik meg felelően...

Vitolo22 kérdése:

Mért nem működik meg felelően a videokártya?

Figyelt kérdés
most olyanok írjanak akik tényleg vágják eszt a témát akik tényleg értenek a számító gépekhez mert még ilyen nem láttam szóval van egy videokártya egy 512 8500 gt röl van szó szóval most húztam újra a gépet Windows 7 el ugye ez automatikusan vissza rakja a videokártya illesztő programját de ez nem történt meg !! de ez nem is lenne olyan nagy baj a leg nagyobb bajom az hogy akár milyen illesztő programot töltök hozzá még se működik (írja hogy meg felelően működik a kártya )de nem érzékeli (nem érhető el ) eszt írja ki segítsetek mert ez már ki bírhatatlan !!!!
2015. márc. 15. 17:46
 1/9 A kérdező kommentje:
eddig alaplapit használtam de aszt már le tiltottam
2015. márc. 15. 17:54
 2/9 anonim ***** válasza:
tehát újratelepítés előtt is ezt a kártyát használtad vagy ez csak azután raktad bele, hogy újraraktad? Valamint előtte is win7-el futott a géped? Illetve hány bites az op rendszered?
2015. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem előtte az alaplapit használtam utána tettem bele a új videokártyát és eszt csinálja amit írtam az előbb de haver gépében is eszt csinálja nem tudom mi lehet a probléma ki is irja hogy le tiltotta a kártyát valami hibakód 43 vagy mi
2015. márc. 16. 19:18
 4/9 A kérdező kommentje:
ja és újra húztam a új videokarival 512 8500 gt vel és akkor is csinálja bármilyen drivert is szedek le hozzá nem teszi működőkepéssé a videokártyát amúgy Windows 7 64 bites rendszerem van
2015. márc. 16. 19:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az alapod nem támogatja. Nézd meg, hogy támogatja e. Amúgy milyen gyártótól van a kártya? De ha támogatja az alaplapod és haverodnál is ezt csinálja én visszavinném a boltba és elmondanám mi a baj vele mert lehet, hogy a kártya gyári hibás.
2015. márc. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen támogatja a alaplapom hisz pcie foglalt van rajta ennél erősebb videokártya is volt már a gépemben 8800 gt de 8500 gt meg nem működik de működött ahol származik a videokártya ott működött de hozzám került és azóta csinálja eszt hát az lehet hogy gyári hibás de hogy lehet gyári hibás ha edig működött rendesen? vagyis nem nálam hanem akitől származik a videokártya és nem bolbol van hanem kéz alol hoztam
2015. márc. 17. 16:04
 7/9 anonim ***** válasza:
ja én azt hittem, hogy bolból vetted azért feltteleztem, hogy gyári hibás. így viszont ez egy nagyon jó kérdés, mert akkor nem tudom. viszont az még lehetséges, hogy valami hiba pont most jött a kártyán és azért nem megy egyikőtök gépébe se. Egy harmadik embernél nem tudnád kipróbálni?
2015. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sajnos nem :/
2015. márc. 18. 20:24
 9/9 anonim ***** válasza:
közeledben nincs egy számítástechnikai bolt? ahová be tudnád vinni, hogy nézzek meg van e valami baja?
2015. márc. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!