Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt most miért csinálják a...

Ezt most miért csinálják a facebookon? (lent)

Figyelt kérdés
Bent vagyok egy "jelölj,lájkolj,ismerkedj" oldalban és sok lány egyfolytában ugyanazt ismételgeti hogy: lájkold ezt az oldalt és kapsz üziben rólam egy meztelen képet. én egyszer belájkoltam, de a kép sehol. kamuznak egyfolytában. Mi ennek az értelme hogy ezt csinálják?

2015. márc. 18. 17:02
 1/6 A kérdező kommentje:
csoportban* (nem oldalban)
2015. márc. 18. 17:03
 2/6 2xSü ***** válasza:

Tőlük kérdezd. Valamiért divat lájkokat gyűjteni, ebben versenyezni. Hogy nincs mögötte valódi tetszés, az valamiért nem érdekli őket.


Olyan ez, mint egy játékban csalni. Oké, hogy téged fognak nyertesnek tartani, de te magad pontosan tudod, hogy nem győztes, hanem csaló vagy, így nem is fog annyit érni a szemedben az, hogy nyertél. Valamiért mégis azt gondolják néhányan, hogy a csalás valamiért jó…

2015. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hogyhogy mi? Lájkot vadásznak ennyi az egész
2015. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem. ebben az esetben egyáltalán nem maguknak vadásznak lájkot, hanem ez teljesen más. Azt kérik minden egyes bejegyzésben hogy lájkold ezt az OLDALT! pl. van olyan oldal hogy "everyday I'm shffilin" névvel. ezt akarják hogy lájkoljuk ahhoz hogy kapjunk a csajról üzibe egy képet, de mégsem küldi el mert egy hülye kamu p*csa.
2015. márc. 18. 17:22
 5/6 2xSü ***** válasza:
Mert az ő oldaluk? Mert valami hasznuk van abból, ha lájkolókat hoznak az adott oldalnak?
2015. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, ahogyan nézem. semmi közük sincsen hozzá csak egyszerűen azt akarják hogy lájkoljuk
2015. márc. 18. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!