Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki győzne egy bunyóban? Egy...

Ki győzne egy bunyóban? Egy sovány vagy egy dagadt csávó?

Figyelt kérdés
persze nem olyan dagadtra gondolok akin csak zsír van, hanem akin van izom bőven

2015. márc. 18. 18:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Izomagyú csókát is szarrá lehet verni ha értesz valamilyen harcművészethez...
2015. márc. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem mindig. vegyünk egy anorexiás 60 kilós sovány harcművészt aki nagyon mozgékony meg gyors meg minden, és vegyünk egy nagydarab,kövér,vastag,izmos csávót aki nyom vagy 130 kilót. Egy ütéssel ugyanúgy akár meg is ölheti a harcművészt. Azt hiszed hogy csak azt tud verekedni aki thaiboxol vagy karatézik? Egyszer megragadja vagy beleszorítja a sarokba a nagydarab, onnan nincs menekvés.
2015. márc. 18. 18:40
 3/18 Vree ***** válasza:

Nem valami ügyesen kérdezel :I de:


A méret az számít - a nagyobb darab többnyire előnyben van. Nagyobb arányosan az izomtömege, súlyosabbakat tud ütni és jobban tűri a kisebb ütéseket.

A hosszabb karú ugyanúgy, de itt pl. pont nincs igazad, hogy ha "beszorítják" akkor van vége, mert a kisebb csávónak pont az az előnyös, ha közelről harcol, ahol ő könnyebben mozog, a nagyobb nehezebben, és nem tudja kihasználni, hogy előbb tud ütni, mint a másik, azzal, hogy hosszabb a karja.


De te nem ezt kérdezted. Ha veszünk két ugyanakkora csávót, és az egyiket felhizlaljuk, nem hiszem, hogy nagy előnyben van. Először is ha hájas, akkor jobban elviseli azokon a testtájakon az ütéseket, de az ő ütései is valószínűleg párnázottabbak lesznek, mint egy csontosabb kiscsávónak. Nyilván megpróbálhatja a súlyát előnyére fordítani mondjuk birkózásban, de hátrányban is van, ha fürgeségre és kitartásra van szükség, mert lassabb és könnyebben kifullad.

2015. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2015. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

@vree

115 kiló vagyok, az ujjaim mégsem zsírosak.


Magamból kiindulva ha az első pár percben(rohamban), nem tud nyerni a nagydarab akkor bukta, mert kifullad



A trónok harca miatt kérfezted??

2015. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A kérdés alatt odaírtam hogy nem zsírpacnira gondoltam, hanem izmos nagydarabra ami így néz ki: [link]
2015. márc. 18. 19:24
 7/18 A kérdező kommentje:
Az a videó egy jó példa. Na láttátok? így is nézhet ki egy ilyen küzdelem, és a dagi győz.
2015. márc. 18. 19:25
 8/18 A kérdező kommentje:
Igazából azért is kérdeztem mert a nagyképű anorexiás hülye páwák és EMO-k szerint a kövérek/nagydarabok nullák
2015. márc. 18. 19:26
 9/18 anonim ***** válasza:
Én se vagyok hájpacni. Van rajtam felesleg, de izom is. De én pl nem bírnám sokáig a harcot, mert térdprobléma miatt nem tudok cardiózni
2015. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Elhiszem, de ha csak amiatt, akkor ez még nem jelent semmit. Egy normál bunyóban a kövér győzne a nagyobb súlya és az ütése miatt. Amúgy meg a kövérek se olyan lassúak mint ahogy sokan azt hiszik. Itt az önbizalom is fontos. Ha a kövér nagyon akar harcolni akkor viszonylag gyorsan fog reagálni minden egyes ellenséges mozdulatnál. Most elmondom, én se vagyok hájpacni, de sovány se. Egy 95 kilós 181 magas és egy kicsit pocakos is, de izmos. Én eddig rengetegszer bunyóztam, de velem (egyidős) soványabb sose bánt el.
2015. márc. 18. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!