Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki győzne egy bunyóban? Egy...

Ki győzne egy bunyóban? Egy sovány vagy egy dagadt csávó?

Figyelt kérdés
persze nem olyan dagadtra gondolok akin csak zsír van, hanem akin van izom bőven

2015. márc. 18. 18:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Vegyük még példának a két népszerű pankrátort, Big Show-t és John Cenát. Big Show egyetlen hatásos ütéssel eltörné az álkapcsát.
2015. márc. 18. 21:09
 12/18 anonim ***** válasza:
minek kérdezel, ha úgyis te mondod ?
2015. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
hát ez mondjuk igaz :D de én mos arra voltam kíváncsi hogy ti melyikre szavaztok.
2015. márc. 27. 07:05
 14/18 anonim ***** válasza:

"minek kérdezel, ha úgyis te mondod ?"


A kérdező nagydarab, és keresi a feloldozást

2015. márc. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Máté Pusztai válasza:
Nem az a lényeg hogy mekkora az izmod meg hogy mekkora darab vagy. A harctechnika. Állóképesség. Például ha ütések közben nem fújod ki a levegőt hamar elfáradsz,kifulladsz. Sokmindenen múlik. Ha egy nagydarab ember erőset üt de nincs technikája míga kisebbik gyengébbet üt mégis le tudja védeni vagy ki tud térni az ütések elöl lehet hogy több ütéssel de ki tudja végezni :) velem volt olyan hogy egy nálam sokkal idősebb ember jött nekem de csak ütött felém míg én csak hajolgattam és az ember nem fújta rendesen a levegőt majd kifulladt. Ilyenkor összpontosítani kell mindig meg kell figyelni hol véd és hol támadható.
2015. máj. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hát, kézzel, ütésekkel támadni többnyire nehéz. Én pl. lábbal tudok jó magasra és hosszú távon is rúgni, amit nehezebb is kivédeni mert a láb az erősebb a karnál. Már volt dolgom egy olyan barna vagy nemtudom már milyen színű öves nálam nem nagyobb emberrel. Én egy jó kis csalással megzavartam, aztán jó nagy erőből, egész testsúllyal nekirontottam fejjel a gyomrába hogy alig bírt lélegezni, aztán otthagytam. De amúgy már előre is szólnék hogy a testépítők pl. egy nagy NULLÁK ha tudni akarjátok. Csak attól hogy halálra izzasztod magad a konditeremben, meg összevissza deformálod a csontjaidat, még nem leszel sokkal erősebb mint ahogy elképzelnéd ahogy látod az izmodat. Az erőhöz szimplán csak ENNI kell jó sokat. jó sok húst meg egyéb fehérjedús ételeket. Én amúgy jelenleg bírkózok meg úszok, felnőttkoromban meg erőemelő akarok lenni.
2015. máj. 19. 17:22
 17/18 anonim ***** válasza:
Jó, de azért ne akard már előnynek beállítani, meg feloldozást keresni hogy dagi vagy. Az ilyen öves, meg stb gyerekeket persze hogy elintézed, de egy megfelelő adottsági küzdősportolót már nem. pl csak 5-10 cm az előnyöd, és 10-15 kg.
2015. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

"pl. pont nincs igazad, hogy ha "beszorítják" akkor van vége, mert a kisebb csávónak pont az az előnyös, ha közelről harcol,"


mi a f..?? o.O

2016. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!