Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor Naruto, és Sasuke...

Mikor Naruto, és Sasuke elsonek harcoltak a halál völgyében, és a végén össze érintették a rasengant, és a chidorit a kép átváltott Kakashira aki megérezte ezt, majd lesápadt és igy szólt "Ez a csakra. Sietnem kell. " Ezt mire értette?

Figyelt kérdés

2015. márc. 18. 23:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagyis mért volt olyan meglepő az a csakra?
2015. márc. 18. 23:34
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam, de erre nem volt különösebb magyarázat. Szerintem csak azért volt fura , mert a kilecfarkú és az átokbillog chakrája keveredett. Vagy ilyesmi.
2015. márc. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az nem lehet hogy mikor keveredett a csakrájuk akkor a 6 bölcsének a csakráját érezte?
2015. márc. 19. 08:52
 4/9 A kérdező kommentje:
6 út bölcse*
2015. márc. 19. 08:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, mivel egyrészt akkor még kis csicskák voltak, másrészt meg Rikudóról semvolt még szó és így honnan tudta volna Kakashi?


Lehet csak megérezte,h sok chakrát használnak, így valszeg komolyan gondolják a harcot, és nem akarta h végezzenek egymással.

2015. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megérezte a 9 farkú chakráját és félt,hogy átveszi az uralmat Naruto felett és bajba kerülhet a város.
2015. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát igen ez sokkal valószínűbb

Köszönöm a válaszokat! :)

2015. márc. 19. 14:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is az 5. és a 6. gondolatát tartom valószínűbbnek. És nem kötekedés képpen, de az Végzet Völgye és nem Halál Völgye. Nem teljesen ugyanaz. :D
2015. márc. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaj tényleg :s koszonom a kijavítást! :D
2015. márc. 19. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!