Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikorra foglalják el a zsidók...

Mikorra foglalják el a zsidók az országunkat és irtanak ki minket?

Figyelt kérdés
Csak már évek óta lehet hallani,hogy majd jönnek a zsidók vagy el kergetnek minket vagy kiirtanak mert ugye kell nekik az ország a jó fekvése végett,meg hogy zsidó gyerekek már magyarul tanulnak.Egy emberke mondta épülnek már a magyar FEMA táborok is azért építik ezt a sok stadiont.
2015. márc. 19. 12:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja meg ,hogy magyarország a világon a leg mérgezettebb ország kaja víz meg minden hogy irtsanak minket,ezt egy amerikában élő emberke mondta,nem mintha amerikában nem keményebben irtanának egyébként.De ezek a dolgok az egész világra jellemzőek szerintem.
2015. márc. 19. 12:52
 2/9 anonim ***** válasza:

Soha, mert a zsidók alapvetően èlősködnek ès kel nekik a szolga is.


Igen, baromira mèrgezettek vagyunk, sajnos kevès a pènzünk arra hogy minősègi èlelmiszert vegyünk, viszont tőlunk keletebbre meg már nem veszik ahulladèkot. Azt a májat pl amit a lidl ès társaiban kapsz 300 Ft èrt nyugaton mèg állateledelbe is tilos felhasználni annyira tele van mèreggel.

2015. márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom,nem igen eszek bolti kajákat.
2015. márc. 19. 13:11
 4/9 A kérdező kommentje:
Legalább is a nagyon szart nem
2015. márc. 19. 13:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Valóban aggasztó a helyzet. A zsidók helyében én is az EU- és NATO-tag Magyarországot akarnám elfoglalni, főképpen az ezer évekre elegendő olaj és egyéb természeti kincsek miatt, de azért is, mert a környező országok ezt valószínűleg mosolyogva néznék végig. Igaz, jó helyen fekszik az ország, térdig járunk a tengerpartokban és nem kell keresztülvergődni fél Európán, ha vizet akarunk látni. Ha pedig valaki megtámadna, csak bevesszük magunkat a hegyek közé és röhögünk rajtuk. Már csak egy kérdés marad: te trollkodsz, vagy tényleg ennyire hihetetlenül ostoba vagy?
2015. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem,ezek állítólag tények
2015. márc. 19. 13:31
 7/9 anonim válasza:

Az 'állítólag tények' kifejezés kissé paradox. Vagy állítólag (és akkor nem tény) vagy tény, de olyan sincs hogy valami tényleg tény (erre már bátrabb gondolkodók és értelmiségiek rájöttek)


Amúgy ott a válasz szerintem, miért kellene elüldözni/kiirtani? Valakinek még nem világos, hogy ma modern rabszolgaság van? A dolgozó emberek tök jó környezetet teremtenek. Aki itt élősködik és pénzes, annak mindene meglehet.. hatalom, szórakozás, akár jó egészséghez szükséges feltételek is. Persze ezek az átlag dolgozó emberek többségének alig-alig hozzáférhető javak. De a munkájukkal lehetővé teszik a luxus termékeket, ezt gondolom mások is látják.


Ezt amit leírtam nem tartom fikciónak, kíváncsi vagyok ki hogy látja esetleg máshogy..

2015. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nem,ezek állítólag tények"


Ha százezren állítják is, hogy a Holdra spárgát lehet kötni és annál fogva odébb vonszolni, attól ez még orbitális baromság. Gondolkodj: miért lenne jó választás elfoglalni egy olyan országot, ahol nincs semmi és nehezen védhető, ellenben szó szerint körül van véve potenciális ellenségekkel, arról nem is beszélve, hogy a világ másik felén fekszik, tehát az utánpótlás elég lehetetlen feladat? Értem én, hogy van egy ismerősöd, aki ilyeneket mond, de ez ettől még baromság.

2015. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

tegnap 14:15



Nincs semmi,értékes földjeink vannak,jó helyen fekszik az ország,jó minőségű gyógyvizek vannak,meg még lehetne sorolni,ennyire nem ismered az országodat?

2015. márc. 20. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!