Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon ideges vagyok, jön az...

Nagyon ideges vagyok, jön az új suli mire számithatok?

Figyelt kérdés
Hétfön kezdödik a Szakközép és nagyon izgulok.Gólyatáborba nemtudtam menni.Nemfogok senkit ismerni mások meg már megismerték a táborba egymást.Hamar beszoktam ileszkedni de mégis izgulok.Azt se tudom melyik osztályba fogok járni semmit.Mire számitsak?Most az utcsó héten ezen fogok idegeskedni.
2008. aug. 25. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj, minden rendben lesz. A suliban úgyis eligazítanak a portán az első nap, hogy merre menj. Az osztálytársaktól sem kell félned. Biztos nem te vagy az egyetlen, aki nem volt gólyatáborban, és még azok sem ismerték meg nagyon egymást, akik voltak.
2008. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam ez miatt nem kell izgulni.Ugy kezdtem a sulit hogy nem mentem golyatáborba.Nemtudom nálatok hogy lesz de nálunk az év nyitón ugy volt hogy felsorolták az uj kilencedikesek nevét és hogy melyik osztályhoz tartozik valamint ki az osztályfőnök.Aztán bementek a termetekbe és az osztályfőnök elmond mindent.Naggyábol ennyi az évkezdés.

A barátkozás miatt meg ne aggódj.Mint már mondtam én sem voltam gólyatáborban mégis vannak sok barátaim.Nem maradtam le semmiről.Más osztályokból is vannak barátaim mindig összeültünk a sulikönyvtárba témázgatni,pletykálni stb.

2008. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én most megyek 11.-be. Én se voltam gólyatáborban annó, és az osztályból csak 2-en voltak. Úgyhogy ezen nem kell izgulnod. Legyél csak önmagad. feleslegesen ne idegeskedj. Ezt az egy utolsó pici hetet bírd ki, szórakozz. A sulival meg ne foglalkozz. Most nekem is új osztályom lessz meg tanárok, épület, mert mostantól csak a szakmát tanulom, jobban félek, mint amikor 9.-be mentem, mert tudom mire számíthatok. Amugy lesznek ellenségek, lesznek barátok, minidg mindenhol, ugyhogy nyugi, pihenj, vagy szórakozz, már csak 6 nap élet, utánna 180 nap horror. De kibírjuk..:)
2008. aug. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!