Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már valakinek olyan hogy...

Volt már valakinek olyan hogy nem küldtek ki valamit ebay-ről? Csak mert nekem már lassan 3 hónapja nem hoztak ki 3 rendelésemet és kezdek aggódni?

Figyelt kérdés
(írtam levelet de olyan indokokat adtak hogy kell a számlaszám meg hogy már nem tudják visszakeresni mert rég volt)
2015. márc. 19. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor az ebay-nek írj panaszt, és ők utána járnak, esetleg kizárják az eladókat.
2015. márc. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

45 napod van reklamálni, és visszaadják a pénzed azonnal. 3 hónap után viszont már rég bаszhatod a pénzed.

A hülyeségnek bizony ára van, el kellett volna olvasni a szabályokat, mielőtt rendelsz. Vagy mondjuk legkésőbb akkor, mikor már 1 hónapja nem jött meg a cucc.


Így jártál, beszoptad. Majd legközelebb legyen eszed.

2015. márc. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ilyen kommenteket nem kerek koszi.

Beszoptad te te..csicska

Ezert nem kell idejonni

2015. márc. 20. 19:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem. Nem én szoptam be, hanem te.

Amikor nekem nem küldték a terméket, akkor nem csak ültem a farkammal a markomban, mint te, hanem szépen jeleztem MÉG IDŐBEN az eBay ügyfélszolgálatánál, és AZONNAL visszakaptam a pénzt.

Kezembe vettem az ügyet, időben határozottan intézkedtem, és megszívattam őket. Én győztem.


Te viszont magadat szopattad meg, méghozzá mélytorokra. Mert mint egy igazi csicska, csak néztél ki a málészájú fejedből és hagytad, hogy bohócot csináljanak belőled a kínai eladók.


Most már felesleges bármit csinálnod, úgysem kapod vissza a pénz. Szolgalelkű módon viselkedtél, ők pedig jól megkutyáztattak téged. Gondolom, ilyen áldozat-típus lehetsz az élet minden területén.

2015. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!