Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sajnos nemtudom, hogy mit...

Sajnos nemtudom, hogy mit olvassak! 13 éves lánynak milyen könyveket ajánlotok? Köszönöm segítségeteket!

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 20:38
1 2
 1/12 páwwwa válasza:

Az én lány barátaim Szent Johanna Gimi-t és Harry Potter-t olvasták több fejezetben is

Szerintem neked is jók ezek! ;)

2015. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Ha gagyikat akarsz olvasni, akkor az első jót ajánlott. De ha igényes irodalmi műveket. akkor a külföldi és magyar klasszikusok között sokat találhatsz.

Menj be egy könyvtárba és ott válogass.

2015. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
HA szereted a misztikus, boszorkányos témát, akkor ezt ajánlom: A kör. Sara Bergmark Elfgren; Mats Strandberg
2015. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Jane Eyre (én nagyon szerettem), Agatha Christie könyvek minden mennyiségben, Jane Austen könyvek, bár ez utóbbi stílusfüggő is... Ha szeretsz nevetni, valami Karinthyt vagy Örkényt is választhatsz. Operaház fantomja, Nagy Gatsby, A párizsi Notre Dame is jó, viszont ez is olyan, hogy mennyire tudsz belemerülni egy könyvbe. A húgom pl biztos, h sose tudna végigolvasni egy Victor Hugot, ilyen a személyisége, pár oldala van a könyvnek, hogy megfogja, ha nem, elásta magát... Ő pl szereti az Éhezők viadalát, az Útvesztőt, és a Robin Cook könyveket.
2015. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, Leiner Laurának már az összes könyvét elolvastam!
2015. márc. 22. 10:44
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Szürke 50 árnyalata.
2015. márc. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szürke 50 árnyalata???? egy 13 éves lánynak?
2015. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen. Ebben a mai erkölcstelen világban nem mindegy mit olvas?:)
2015. ápr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

2#

1 kérdés: Hány szót olvastál el valaha is a Harry Potter könyv valamelyikéből is?

Mellesleg, tudod mit jelent az, hogy gagyi? Vagy csak ami neked nem tetszik(vagy nem értetted meg a lényegét, értelmét, mondanivalóját, mert olyan szintre a te agyad nem képes eljutni) azt te automatikusan ócsárolod? :)

2015. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szia...amik nekem a személyes kedvenceim:

Leiner Laura könyvei ( Szjg, Bábel, Akkor szakítsunk, Bexi-sorozat)

Joss Stirling könyvei ( Lélektársak: Sky , Phonix, Cristal, Misty...és még jön kettő ehhez a sorozathoz, csak le kell fordítani...Storm and Stone)

Kiera Cass: Párválasztó ( A párválasztó, Az elit, Az igazi, A koronahercegnő+ 2 novella ( párválasztós történetek))

Szűcs Vanda: Egy ikerpár titkos naplója ( Kezedetek, Szívzűrök, Szakítópróba)

A Joss Stirling és a Kiera Cass könyvei kissé bonyolultak, eseménydúsak, de nagy szerettel ajánlom

2016. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!