Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Windows XP-n valaha elfog meg...

Windows XP-n valaha elfog meg indulni a star stable?!

Figyelt kérdés
Ugye most volt/van ez a DLL problema.. Mondtak az sso-sok,h mar kijavitottak,es h minden szuper,csak annyi a baj,h nekem meg mindig rossz,es nemcsak nekem😶 a 7et ne akarom rarakni a gepre,mert egyreszt nincs telepito cd-m, masreszt meg jo nekem az XP:D de szeretnek mar ssozni is:(

2015. márc. 21. 22:11
 1/3 hululu02 válasza:

Nem fog elindulni szerintem mert, az XP elavultá vált és nem frisítik . Ha peddig szereted ezt a játékot keress fel valakit aki rátesz neked egy újabb verziót.Vagy vegyél eggy új gépet amin rajta van egy újféle vindows

:D

2015. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Wah. Dejo :c De azért köszi:DDD
2015. márc. 22. 13:43
 3/3 anonim válasza:

Nekem az XP gépemen nemminidul el de apukám Windows 7 -esén szuperül megy de inkább talán írj a sso supportjának hogy nem megy a játék :)



Jamie Frogsmith(SSO)

2015. okt. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!