Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gimnáziumban (14-21 korosztály...

Gimnáziumban (14-21 korosztály) miért tiltják a szem illetve körömfestést?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értem, mi a bánat köze van ennek akár a tanulmányi eredményekhez, akár a magaviselethez. Tudja valaki a konkrét okát? Mert már nagyon idegesít. Eddig is festettem magam ezután is fogom és mellette még is színtiszta 5-ös tanuló vagyok.

Nem értem..


2015. márc. 22. 09:31
 1/5 A kérdező kommentje:
18/L ez lemaradt bocsi:)
2015. márc. 22. 09:32
 2/5 anonim válasza:
Nem tudom,tiltás ellenére is festik,novesztik,műköröm,óran is szokták + sminkelik magukat általános iskola 8.o
2015. márc. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem minden gimi tiltja:O ahova én szeretnék menni(madách) az sem tiltja még a hajfestést sem.
2015. márc. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 piriiiii ***** válasza:
Az én iskolám nem tiltja, a csajszik ki is élvezik. Szerintem a legtöbb gimnázium, szakközépiskola rendelete nem tilt ilyesmit. Inkább a ruházat az, amiben határt szabnak.
2015. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az én iskolám tiltja :s nem szoktam 3 kg festéket magamra rakni, csak alapozo+szemceruza/tus+spirál.

a körmöm általában fekete szokott lenni de mindig leb*sznak érte

2015. márc. 22. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!