Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Blogot szeretnék írni, még...

Blogot szeretnék írni, még soha nem próbáltam. Van olyan oldal ahol ezt egyszerűen egy regisztráció után megtehetem? Ha igen leírná valaki az oldalak címét vagy a linkjét? Vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

miért olyan snassz dolog használni a google-t?


blogger.com, blog.hu, wordpress.com ....stb.stb

2015. márc. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki se bírnátok, ha legalább egyszer nem okoskodnátok, meg gúnyolódnátok hanem segítenétek mondjuk!
2015. márc. 24. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:
csak egy egyszerű kérdés volt. nem mellesleg felsoroltam egy csomó "regisztráljésírj" blogot, ha ez neked nem segítség, akkor valahol magadban keresd a hibát.
2015. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
blog.hu, blogger.hu, blogspot.hu, eoldal.hu, ingyenblog.hu, wattpad.hu. Nem ismerem részletesen mindegyiket, de a blogger-t és az eoldalt nagyon jól, így főleg azt a kettőt tudom ajánlani.
2015. márc. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!