Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudtok nekem Regisztráció...

Tudtok nekem Regisztráció rendszerben segíteni? Többször próbáltam már de nem meg. Nem tudom hol a hiba. A válaszokat előre köszönöm.

Figyelt kérdés

Amúgy szerintem a MYSQL-nél van a gond. azokhoz annyira nem értek. Ja és létszi ne ilyeneket irogassatok:

**** tanulj meg programozni!



2013. dec. 12. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

pedig a csillagok után a megoldás. :-)

ha ez nem megy, akkor valamely jó dokumentált ingyenes CMS marad.

A regisztráció menete olyan alap és egyszerű dolog a PHP MySQL -ben, mint az autóvezetésben a kormány használata.

2013. dec. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nézz át egy netes leírást. Ez tényleg annyira egyszerű és alap dolog, hogy a többség szerintem azt sem érti, hogy hol tudtál benne elakadni. (Nekem egy ilyen rendszer alapjait megírni és órán bemutatni a diákoknak olyan 15-20 perc volt max és mindenki értette.)
2013. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ne már! csak én vagyok ilyen béna? esetleg ha tudnátok kódót írni elfogadnám mert biztos vagyok benne hogy ha nekiveselkednék még egyszer, nem sikerülne. :'-(

Amúgy köszi a válaszokat :-)

2013. dec. 13. 10:30
 4/10 A kérdező kommentje:
ja és én nem elakadtam már kész van csak hibás és nem tudok rájönni hogy hol. meg olyan hibaüzenetet ír ki amit nem is értek (már minthogy értelmetlen szöveget ír ki). Ráadásul nem csak én írtam már neten videókból is csináltam hátha úgy sikerülni fog de nem. (mindent úgy csináltam ahogy ott van)
2013. dec. 13. 10:34
 5/10 anonim ***** válasza:
2013. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi!!!!!! de sajnos már találtam egy oladalt :DDD

itt a link ha akarod nézd meg: [link]

kicsit lejebb tekersz és ott van

2013. dec. 13. 12:32
 7/10 anonim ***** válasza:

és ezzel mi nem sikerült!?

csak copy->past

2013. dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
HTML,MYSQL,PHP lesz szükséged.
2013. dec. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát most meg nem találok jó tárhelyet (mármint nem működnek valamiért) atw-n azt írja:nincs jogosultságom a lap megtekintéséhez. 000webhoston:nem jelentkezik be.
2013. dec. 14. 13:03
 10/10 A kérdező kommentje:

légyszíves segítsetek. most megy az oldal ha regizek nem ír ki semmit. ha belépek nem ír ki semmit. anníi benne jó hogy ami védett oldal arra kiírja hogy be kell jelentkezni valaki help

www.cnk5b.bplaced.net

2013. dec. 14. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!