Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy szakítás után mi zavarna...

Egy szakítás után mi zavarna jobban?

Figyelt kérdés
Ha az exed eltűnne még a facebookról is, vagy ha állandó jelleggel képeket posztolna ki, arról, hogy mivel telnek a napjai

2015. márc. 22. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezzel akarod az exedet bosszantani?

Kit érdekel mit csinál. Nem az életem része. Nem vagyok továbbiakban felelős érte. Felnőtt ember azt tesz amit akar. Ha elakar tünni, vagy az életét megosztani a facén, nekem teljesen közömbös lenne. Nem szólók bele, hogy ő mit csináljon. Gyerekes viselkedés lenne nagyon. Élje az életét úgy ahogy jónak látja. Ha meztelenül futt végig a főutcán, hát tőlem még azt is megtehetné.

2015. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
több mint valószínű, hogy ez nem végleges szakítás...csak egy kis idő kell hogy ujra tudjuk folytatni.de jobb addig megszakitani minden kapcsolatot?
2015. márc. 22. 22:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Érteles, felnőtt módjára beszélhetsz vele, de nem gyerekes csínnyel, mint amit a kérdésben is leírtál.
2015. márc. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb megoldás az eltűnés a facebookról, én arra szavazok! A második verzió kicsit szánalmas, ciki kategória szerintem, az elsőben van méltóság, tartás, titokzatosság.
2015. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!