Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Arra szeretnélek titeket...

Arra szeretnélek titeket megkérni h aki tudja az megtenné lécci hogy lefordítsa ezt a szöveget németre?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

8-os vagyok, de a német nem az erősségem és ilyen Plusquamperfekt-es mondatokat kell írni.(Van egy elkezdett szöveg és annak a folytatását)

(átfogon nézni azt hogy hogy kellett volna) a szöveget megírtam magyarul és azt kellene. Ha esetleg nem teljesen lenne értelmes a szöveg akkor nyugodtan alakíthattok rajta (de azért ne sokat:) ) még ma megkellene írnom

EZT:

De fel akarta hívni őt, de leejtette a telefont. A telefon széttört és így nem tudta felhívni a lakatost. Ezért nem tudta kinyitni a szekrényt és így az ajándékokat sem tudta kivenni. Keresett egy másik telefont amivel feltudta hívni a lakatost, de a lakatos nem vette fel. Később a lakatos visszahívta őt és elment hozzá. Megcsinálta a zárat a lakatos, de nem volt nála pénz. Ezért kölcsönkért a barátjától aki adott neki. Kifizette a lakatost, utánna kinyitotta a szekrényt. A szekrényből kivette az ajándékot.


Előre is köszönöm:)



2015. márc. 24. 15:09
 1/3 anonim válasza:
Aber wir wollten, ihn anzurufen, aber er ließ das Telefon fallen. Das Telefon ist kaputt und so er den Schlosser nicht nennen. Deshalb konnte er das Gehäuse nicht geöffnet und so nicht ausmachen konnte die Geschenke. Auf der Suche nach einem anderen Telefon, das die Schlosser, die Schlosser rufen feltudta aber nicht abholen. Später wurde der Schlosser zurückgerufen und ihn zu ihm. Er tat es in der Schlossermeister, aber er hatte kein Geld. Daher von seinem Freund, der ihm gegeben hatte geliehen. Er bezahlte den Schlosser, nachdem er den Schrank geöffnet. Das Kabinett nahm das Geschenk.
2015. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
google fordító
2015. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első válaszolónak :) , a második válaszoló,próbáltam a google fordítót (többször is) de a német tanárom észrevette, hogy amit azzal fordítottam az nagyon hülyeség lett...meg nem szereti ha azzal fordítunk.
2015. ápr. 11. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!