Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni? A...

Vivcsii:3 kérdése:

Tudnátok nekem segíteni? A többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval.Most 8.-os vagyok.Nem régiben összebarátkoztam egy olyan lánnyal akivel eddig csak köszöntünk egymásnak az utcán.Most egészen olyan jóba lettünk év elején,hogy Ő már szinte az LB-nek tekint..,de nekem már van egy ilyen barátnőm akit sokkal,de sokkal jobban szeretek nála,csak Ő sajnos nem az oszt.társam.Na,de evvel a nem régiben összebarátkozos lánnyal az a próblémám,hogy ők eléggé tehetősek.Viszont Mi hozzájuk képest sehol nem vagyok a ranglétrán.Ez is az egyik ok,hogy nem Őt tekintem a legjobb barátnőmnek.A másik pedig az,hogy elhív valahová és nem érti meg,hogy NEM. Bevágja a hisztijeit meg minden sz@rt.Nem érti meg azt,hogy nekem se időm,se kedvem,se pénzem sincs olyan helyekre elmenni vele,mint amit Ők megtehetnek.Viszont amúgy mindent kapok tőle.Édességeket,a kedvenc sztáromról képeket,szülinapi ajándékokat..Részben szeretem és nem akarom megbántani,de ez a barátság jobb lenne ha soha nem jött volna létre.Ez még csak az első része,mert oké már csak 3 hónap és megszabadulok tőle,de sajnos a sors nem így akarta.Egy gimibe fogunk járni.Sőt ha ez még nem elég oszt.társam lesz ismét.Arra a szakra jelentkezett ahová én is,pedig neki teljesen más tervei voltak ezelőtt egy hónappal..Nem akarok még 4 évet vele eltölteni..Elég lenne ez a 3 hónap,de jön utánam,mint egy pincsi kutya..Segítsetek,hogy Ti mit tennétek ( és mit tanácsoltok) a helyemben,mert őszíntén én már nem bírom ezt vele..

U.i: Elnézést ha lenne benne helyesírási hiba. 14/L.


2015. márc. 25. 16:13
 1/1 anonim válasza:
A csaj oda van érted. Szerelmes nem tudom olvastad-e azt hogy olyan lányt aki szerelmes beléd azt olyan lány akit te akarsz az nem fog ugy vonzodnin(remélem érted) ha jól néz ki vagy még nem de látsz fantáziát hogy jó csaj lehet belöle akkor hajrá! Én is benne voltam ugyan ebbe a helyzetben és bánom hogy nem jöttem össze a csajjal. A "belső" is számit.
2015. márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!