Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dolgozik valaki telenornal,...

Dolgozik valaki telenornal, ertekesitesi munkatarskent?

Figyelt kérdés
Az erdekelne hogy milyen a fizetes, milyen a munkakornyezet, mennyire emberbaratok.

2015. márc. 26. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, én nem dolgoztam még náluk!

Csak 1x voltam állásinterjún!

De olyan lekezelően bántak az emberrel hogy én soha többet nem akarok ott dolgozni, ha már könyörögnének sem!

Valami mozgóbérről beszéltek, meg hát ha nem vagy helyi nem fizetik a bejárásod, amit állítólag kötelezőek lennének fizetni.

Bementem, olyanokba kötöttek bele hogy én miért nem vagyok 20-as. Meg úgy tettek hogy nem állják a bejárást hát inkább akkor felvesznek helyi lakost azt spórolnak. De ezt úgy képzeld el hogy nagyon lekezelő hangnembe mondták. És hülyének néznek. Hát akkor minek hívnak be embereket? Ha utána lekezelően bánnak velük? 90ezernél szerintem kevesebbet lehet keresni, csak akkor van az a mozgóbér is ha 3 hónapja ott vagy, és te nagyon jól végzed a munkád, a másik meg hogy bejárásod nem fizetik. Én nem dolgoznék ott.. És egyáltalán nem emberbarátok. Nagyon nagyra tartja magát ez a cég... Csak nem tudom mire fel!

2015. márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én nem régen voltam interjun velem nem bántak igy. sőt kifejezetten kedvesnek mondhatók voltak állásinterjúhoz képet.

Persze azért látszott rajtuk hogy hatalmat szeretnének sugározni. Mégiscsak olyan vezető beosztású emberek akik eldöntik dolgozhatsz e a cégnél vagy sem.

eddig pozitív számomra a cég a hrs is kedves :)

2015. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!