Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az eBay mennyire biztonságos?

Az eBay mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
ha én mondjuk rendelnék eBay-en egy 1000 forintos valamit Hong Kond-ból, mennyi az esélye annok hogy megérkezik ide?

2015. márc. 26. 15:47
 1/1 2xSü ***** válasza:

Vannak csalók fent szép számmal. Viszont az eBay maga garanciát vállal, hogy amennyiben nem kaptad meg az árut, úgy visszafizeti a pénzed. Lásd: [link]


A kellemetlenségek elkerülése végett érdemes megnézi az eladó értékelését, hogy kellően hosszú ideje ad-e el ebay-en, és kellően jó-e az értékelése. Célszerű olyan eladót keresni, akinek az értékelése 98-99% felett van.


Én eddig kb. egy tucat alkalommal rendeltem eBay-en keresztül, és eddig soha nem volt problémám. Volt, hogy egy olyan eszközből rendeltem ingyenes házhoz szállítással 5 darabot, darabonként kb. 50 Ft-ért, ami itthon boltban 2-3 ezer forint is van. Igen, 250 Ft-ból kijött az egész. Meg rendeltem több tízezer forintos dolgokat is.

2015. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!