Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2012. DECEMBER.22 Mit csinalsz...

2012. DECEMBER.22 Mit csinalsz ha igaz?

Figyelt kérdés
Szoval azt mondjak a TV ben hogy 2012.12.21 ben itt a vilag vege !!! Ha ma azt hallanad a TV ben hogy a tudosok is megalapitottak hogy igaz te mit csinalnal? Az utolso eveidben? Es az utolso napodon mit csinalnal vagy kivel lennel egyut?
2010. febr. 17. 16:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A terminátor 2-ben 1997 volt az ítélet napja. Most hol vannak a terminátorok? Amúgy nem teljesen mindegy, ha világvége van, akkor világvége van. Mit tudsz csinálni? Hova menekülsz?
2010. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért a karácsonyra még készülnék.

Azzal lennék, akit szeretek. Legjobban a világon a kölykeimet.

2010. febr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Semmi különöset, ha menni kell akkor menni kell....
2010. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy 2013 januárjában lesz. Amúgy nem tudom még, rohanok le behozni a kutyámat és macskáimat :D és az ablakból nézem a világvégét. Ja és gondolkozni is fogok valamin. Ha meg suliba leszek beszólok a tanároknak :D Te?

De lehet, hogy meglennék ijedve és semmit sem mernék csinálni...majd kiderül ha igaz.

2010. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"..az egész 2012 évi világvége hír felröppentésének a célja nem más mint a..Szabadkőművesség és Kabballista, globalizációt sürgető, és világuralmat megvalósítani akaró körök kampánymunkájának a végterméke a 2012 - es év eseményeit megjövendölő, megprófétáló hírek terjesztése.

Mint az lenni szokott, ez esetben is csak fél igazságokat tártak elénk az illetékesek, hogy a megfélemlített emberek millióit még könnyebben lehessen a globalizáció antikrisztusi szellemiségével megfertőzni, és e babiloni rendszer kiszolgálóivá tenni."

Még inkább gobalizálódnék valószínű:D

2010. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

ezt csak azért mondják:

1 a maják idáig írták a naptárt.naés???

2 hogy odafigyeljünk a környezetvédelemre.


de én biztos,hogy beszólnék a tanároknak,búcsúznék,és mindent megtennék amit eddig nem...és nem érdekelne,gáz e vagy sem :D

2010. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

am meg 1970-ben azt mondták,hogy 2000 ben lesz világvége szal... xD

2010. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
dec. 22-én van a szülinapom. :) Hát nem örülnék neki. Fel se tudnám dolgozni.
2010. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Héééé 2000 ben is volt világ vége..csak nem vettük észre :):D
2010. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

úristen nemá :D am buliznék :D

sztem nem lesz világvége ... szinte minden évre kitalálnak ilyen hülyeséget ... felőlem legyen , de majd v 60 év múlva :D

2010. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!