Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetnék be a...

Hogyan kerülhetnék be a pszichiátriára?

Figyelt kérdés
Szeretnék befeküdni egy kicsit...amm hnap pszichológushoz meek...
2010. febr. 17. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

1.kis boríték nagyobb pénzösszeggel

2.szaladj neki a falnak

válassz

2010. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Tölts el 10 percet a pasimmal XD
2010. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
skizo vagy?
2010. febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat vártam...3.vá.:nem tudom...
2010. febr. 19. 16:19
 5/10 anonim ***** válasza:
öngyilkoság! nem kell sokat várni! mehetsz is!
2010. febr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elmész háziorvoshoz és egyszerűen megmondod neki,hogy te szeretnél egy kicsit befeküdni,mert ott olyan jól éreznéd magad és úgy tetszene,meg minden.Hidd el,nem kell majd sokat győzködni,magától fog beutalni.
2010. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jajj méért kell ennyire ilyennek lennetek....
2010. febr. 22. 13:43
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy 13 éves vagyok.
2010. febr. 23. 13:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Azóta valószínűleg voltál pszichológusnál, és én azt tanácsoltam volna, hogy vele beszélj, ő megmondja, hogy mennyire van rá szükséged, és egy kiadós beszélgetés-lelkizés elég-e. Mi volt amúgy?
2010. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Cila123 válasza:
Pszichiátriára befeküdni? A legbutább dolog! Én is voltam ott 10 napot. Egy robot lett belőlem.10 napig mindent megcsináltam, de 3 hónapig utána semmire sem emlékeztem. Még azt sem tudtam ki látogatott meg. 3 hónap után kezdet visszatérni az emlékezetem, kezdtem emlékezni a velem ott történtekkel.A kezelés semmit sem ért. Ez már 10 éve történt, azóta messze elkerülöm a pszichiátereket. Szedek kétféle gyógyszert és elég jól vagyok.Sajnos úgy reá szoktattak, ezekre a drogokra, hogy még a szomszédba sem megyek nélkülük. A gyógyszer egymagában nem sokat segít, dolgozz, sportolj, foglalt el magad. Olyan dolgokkal foglalkozz, amik lekötik a figyelmedet és feloldják a fix gondolataidat,amelyek elterelik a problémákról a figyelmedet.A pszichiátriai problémák olyan alattomosak, ha egyszer beléptél a mókuskerékbe, többet sohasem szabadulsz, amíg teheted kerüld a kórházat és a pszichiátriai kezelést. Tüneti kezelés az egész, a gyógyszereket otthon is betudod szedni.Ott olyan dolgokat látsz, ami nem tesz jót a pszichédnek.
2015. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!