Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy kockás...

Mit csináljak hogy kockás hasam legyen, de úgy hogy zsírt ne kelljen elégetni?

Figyelt kérdés
183cm magas és 96kg vagyok. Az a célom hogy kockás legyen a hasam, de úgy hogy a testem (törzsem) vastagsága ne változzon, hanem csak nőjjenek ki a kockák.

2015. márc. 28. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Tekerd körbe magad kerítésdróttal:

[link]

2015. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó poén volt, csak ezt a kérdést most nem éppen a humor kategóriába soroltam. Hogyan dagasszam a hasizmom?
2015. márc. 28. 11:09
 3/8 anonim válasza:
Hmm... Gondolom férfi vagy. Hiába fogsz naponta több ezer felülést, meg egyéb hasizomgykorlatot csinálni a kockák nem fognak látszani amíg zsír van rajta. Szóval kompromisszum kell: vagy szálkásítás és kockás has, vagy a fókazsír alatt lévő láthatalan kockák. Sajnos így megy :( mint a nőknél van cici van poci, vagy kockahas cickók nélkül... Kompromisszum :(
2015. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az lehet, de viszont az izmok attól még nőnek, erősödnek, nem?
2015. márc. 29. 20:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha naponta csinálok sok felülést, hiába van akármennyi zsír is a hasamon, a kockák előbb utóbb kifognak látszani, mert az izmok egyre nagyobbak lesznek. 15F vagyok
2015. márc. 29. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze. Egy idő után pedig úgy fognak kinézni a hasizmaid, mintha egy TV-t rejtegetnél a pólód alatt.
2015. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Ez nagyon nem így működik, azokért a kockákért q-ra meg kell dolgozni, főleg ha zsíros/ zsírosodásra hajlamos vagy!!! Nem sértésnek szántam, én is hajlamos vagyok rá... De ez van... Sorry...


3as voltam

2015. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kb. a hasam 5%-a zsír, a többi izom. onnan tudom hogy kemény ha befeszítem. egy kicsit még ki is látszanak.
2015. márc. 30. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!