Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Goodlike milyen betegségben...

Sexygirl3 kérdése:

Goodlike milyen betegségben szenved?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy miközben Goodlike halálos betegségben szenved közbe videózik és ráadásul még iszik is rendszeresen whiskeyt.Elég durva azért remélem nem csinál durvább dolgokat mert akkor mérges leszek nagyon.Szeretem őt remélem túléli a drága.

2015. márc. 28. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Feltűnési viszketegségben
2015. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 2xSü ***** válasza:

> Azt hallottam hogy miközben Goodlike halálos betegségben szenved


Én meg azt hallottam, hogy birkavesével meg lehet előzni a földrengést…

A kérdés, hogy mennyire hiteles forrásból véled tudni mindezt. Én nem nézem a videóit, de kérdés, hogy ezt ő mondta-e el, vagy a szomszéd nénitől hallottad, aki olyan valótlanságot mond, amit csak a fantáziájából kitelik.


> közbe videózik és ráadásul még iszik is rendszeresen whiskeyt.


Tegyük fel, hogy halálos betegségben szenved. Ez ugye azt jelenti, hogy záros határidőn belül meg fog halni. Akkor ő már ne is videózzon, és ne fogyasszon alkoholt? A videózás gondolom nem rövidíti meg az életét, viszont tartalmasabbá teszi. Az alkohol is kérdés. De még ha meg is rövidíti az életét, akkor is mi van? Sok ember iszik alkoholt, dohányzik, eszik egészségtelen ételeket. Ha valaki ezt tudatosan vállalja, akkor nincs gond ezzel. Az életnek nem csak a hossza, hanem a „szélessége” is számít. Aki alkoholt iszik, dohányzik, és nem szenved halálos betegségben, az sem tudja, hogy mikor fog meghalni. Lehet elél 80 éves koráig, de lehet, hogy holnap elüti egy autó. Ha valaki tudatosan vállalja, hogy lehet, hogy az élete rövidebb lesz egy adott dologtól, viszont ő ezt tartja kielégítőnek, akkor miért ne csinálja? Van, aki inkább él rövidebb, de a maga számára tartalmasabb életet, mint hosszabb, de kevésbé kielégítő életet.

2015. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nyugi haver lazulj már:'D pletykákat hallottam erről mindenfele
2015. márc. 31. 15:34
 4/5 2xSü ***** válasza:
Én olyan nyugodt vagyok, mint egy másnapos csiga. De ami eszembe jutott erről, azt leírtam, és szerintem akár lehet valakinek tanulságos. Ha meg nem, hát akkor meg lapoz tovább.
2015. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PierceViki válasza:
nincs semmilyen betegsége. egyszer műtötték mert kiskora óta befelé nőt a szegcsontja de ennyi.
2015. dec. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!