Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szabadban sátorozás, bivakzsák...

Szabadban sátorozás, bivakzsákozás. Kinek mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Szóval családommal eléggé elmérgesedett a helyzet még úgy 2 éve.Most lesz egy éve hogy nem élek velük hanem kollégium+hétvégenként nagyszülők,barátok.De nyáron nem szeretnék nagyszüleimmel lakni,és barátoknál se szeretnék két három napnál többet eltölteni huzamosan.Szerencsére elég pénzt összespóroltam,és tudok is kérni külön táborra,tehát jó sok táborral megoldható a nyár nagy része.De néhány nap,esetleg egész hét még így is fog maradni a táborok közt.Szóval arra gondoltam hogy vagy sátorral vagy bivakzsákkal nekivágok az erdőnek,mezőnek.Csak a közben felmerülő kérdéseket nem tudom még megoldani.Például ha mondjuk egy hetet folyamatosan sátorozok,akkor addig mit egyek?Mit érdemes venni ami épp elég ahhoz hogy talpon legyek?Úgy mennyiből jönne ez ki ha mondjuk úgy 2-3 hetet akarok így eltölteni?
2015. márc. 28. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha 18 év alatti vagy, a szüleid megüthetik a bokájukat. Nem tudom pontosan Magyarországon hol lehet hivatalosan sátorozni, hol nem, nemzeti parkok területén biztosan nem lehet. Az erdőben akarsz élni? Azt eszel, amit kiviszel magaddal.
2015. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!