Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan válhatok elismert...

Hogyan válhatok elismert színésznővé Amerikában?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Tudom, hogy rajtam kívül rengeteg ember szeretne a színészettel foglalkozni, de én ezt tényleg komolyan gondolom. Amerika a filmeknek az atyja, ezért ott szeretnék ebben a hivatásban elhelyezkedni, mivel Magyarországon, nem sok esélyem van, hogy az ember befusson, jó, Amerikában sem nagyobb.

Rengeteg osztálytársam és tanárom mondta, hogy értek a színművészethez, jövőre tervezek énekkarba és színjátszóra járni.

Az lenne a kérdésem, hogy mi mindent kell megtenni a célom elérésében?



2015. márc. 28. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A fokozatosság és a tanulás számít . Spontán nem tudnál ott érvényesülni , itthon kell dolgozni majd Európában . A hirtelen befutottak le is szerepelnek , a tehetség meg lassan folyamatosan bontakozik ki .
2015. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A film Európában született, nem az USA-ban, csak gondolom szólok. És Hollywood sem az egyetlen filmes hely az amcsiknál.

Én egy - nem kezemen, ujjamon -, tehát egy ujjamon meg tudom számolni, hány magyar színésznőt ismernek sokan ott. Egyet, őt is a botrányairól. Ő Gábor Zsazsa.

Az összes USA-ban dolgozó magyar színésznő sem túl sok. Akik híresek lettek, azok itthon hazudják magukat annak. Mint az énekesek között Király Linda.

Pedig van olyan magyar, aki főszerepet is játszott, de nevet nemigen szerzett, s luxus gázsit sem.

Azt tudod, hogy a legjobban fizetett filmszínészeket nem számítva polgári foglalkozásuk is van, mert színészkedésből nem élnek meg? Lehet, aki este a színházban játszik, délelőtt hamburgert árul, vagy takarít.

2015. márc. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem felejtsd el azt a kamu maszlagot, hogy az életben mindent elérhetsz. Mert ez nem így van. Valahova és valamire születni kell. Ezt értem az USA-ra és Kanadára is. Tehetség, pénz (olyan 15 millió ma elég egy évre, hogy ott éppen ne halj éhen és legyen hol laknod) + szerencse és hibátlan szorgalommal, és angoltudással talán elindulhatsz, de ott kb havi 1 millió Ft-ra van szükséged a megélhetéshez. Kanadába támogató nélkül pl be sem léphetsz, az USA-ból fél év múlva hazatoloncolnak, ha nincs kint vállalkozásod vagy házasságod. Ha nem akarsz örömlányként végezni vagy szervdonorként még most ébredj fel.

Örülnék, ha sikerülne, de tele van a világ be nem futott zsenikkel akiknek vagy szorgalma vagy szerencséje nem volt.

Ha a Dobó Kata Andrew Vajna mellett sem futott be kint, talán szerepelt 2 filmben, amiből egy, egy sorozat volt, ott tünt fel pár pillanatra akkor szűrd le neked mik az esélyeid. Nem bántani akarlak, de inkább most ébredj fel, és fájjon most ez, mint fájjon az, hogy bedrogozva találd magad valahol, ahol eladtak k*rvának, mert elhitted, hogy segítenek neked befutni.

Vagy "olyan" filmben találd magad.


A te életed, a te dolgod. Gyerek vagy még, szép hogy vannak álmaid. Tegyél értük. Persze. De ne hidd, hogy vannak tündérmesék. A világ nem ilyen.


Legyél észnél és vigyázz magadra.

Sok sikert!

2019. szept. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!