Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet belőlem jó villamosmérnök?

Lehet belőlem jó villamosmérnök?

Figyelt kérdés

Elég nagy hátránnyal indulnék, 4 es voltam matekból, most jelenleg 25 éves vagyok és semmilyen ismeretem nincs az elektronikáról. Kérdés hogy ha felvesznek és elvégzem, mennyire fogom tudni elsajátítani a megszerzett tudást, és nem egy karbantartó leszek diplomával a kezemben? Vagy jobban megérné nekem egy elektronikai műszerész okj-s képzés?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. márc. 30. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
jelentkezz a mekibe szerintem
2015. márc. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
am csak vitszeltem bocs
2015. márc. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

:)


semmi baj, amúgy is elég hülye kérdést tettem fel, de sajna még mindig nem tudom ennyi idősen van-e értelme továbbtanulni... vagy inkább elmenni mekibe..

2015. márc. 30. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:
egyébként szerintem van értelme, kicsit érdeklődsz is, talán gyakornoknak felvesznek valahova. az a lényeg hogy tényleg tanulj ha esetleg mész tovább.
2015. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!