Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a teendő ilyenkor? Ebay...

Mi a teendő ilyenkor? Ebay probléma, még "új vagyok" a témában! Hálás lennék a segítségért!

Figyelt kérdés

Két hónapja rendeltem 1 eladótól 2 különböző dolgot. Gyanítom hogy 1 csomagként jött, mert egyik sem érkezett meg. Ahogy beléptem az ebaybe(ma járt le a határidő) láttam hogy már nem tudnék neki se negatív se pozitív feedbacket adni, mert ezt írja:

We had to remove this listing from the site and you're not required to complete the transaction. If you've already sent payment, the sale should process as normal and you don't have anything to worry about. If you have any questions about delivery, please check tracking or contact your seller. If you run into any trouble along the way eBay is here to help. Please visit the Resolution Center to help resolve any problems you may encounter.


Közben megnéztem az emaileket, ahol kaptam az ebaytől egy levelet, pont erre a csomagomra:

dear. ebay remove my items by mistake, pls don't worry, we have already

shipped out your order when we receive your payemnt, normally it should

take 25-35 days to arrive,pls wait patently, if you have any problem, pls


contact with me. we will do the best and reply you within 24hours, thank


Tudok angolul, de mivel tényleg szinte teljesen őj vagyok az ebay világába sose fordult még elő hogy valami ne érkezett volna meg, fogalmam sincs mi a teendő. Most gyakorlatilag ő újraküldte és én számoljak a mai naptól 30 napot? És mi van ha az se jön meg? Vagy most nekem jeleznem kellene a paypal, vagy az ebay/eladó felé hogy a termék nem érkezett meg, és szeretném ha vagy visszautalnának, vagy újraküldenének? vagy egyáltalán hogy tudnám felvenni úgy a kapcsolatot az eladóval, hogy nem feltétlenül az ebayen egy tranzakció elinditásával..? Kérlek segítsetek..:/


2015. márc. 30. 14:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!