Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rébuszosok! (I lovediákmunka)...

Rébuszosok! (I lovediákmunka) Esetleg van e olyan munka ami nem a Diához tartozik?

Figyelt kérdés

Kb 3-4 hónapja diákmelózom a rebusznál ..de már azon gondolkozom hogy, kilépjek.

Dia aki közvetit nekem néha nagyon nem kedves...nagyon elszokott menni a kedvem az egesztől.Már szinte rettegve hívom fel ha beteg vagyok és leszeretném mondani a melót mert még az is felháborító neki ha, megbetegszem.Ha pedig valamit nem válalok el azon is fentakad. Rébusznál van olyan melo ami nem tartozik hozzá? Még csak érintkeznem se kell vele?


2015. márc. 30. 15:13
 1/1 anonim válasza:

Szia! Tudom, már régi a kérdés, de gondoltam azért írok neked :)

Én Cintiánál vagyok és hát ő se egy álom. Elő pár alkalommal tök aranyos volt a telefonba, de pár hét után legszívesebben a telefonon keresztül küldtem volna el az anyjába.

Igazából ahogy hallottam ott kb mindenki bunkó. Főleg a lányok és hát amikor az irodájukba voltam anno szerződést kötni csak egyetlen egy pasival találkoztam :D Vele egyszer beszéltem is mert Cintia nem ért rá és iszonyú aranyos volt.

Én 1 hónapig bírtam náluk amúgy. Miután egy alkalommal lemerészeltem betegedni (és nem voltam hajlandó 39 fokos lázzal letolni egy 8 órás műszakot) a hülye p*csa kiakadt rám, hogy hogy merészelem. Hónap végén mondtam is nekik hogy agyő....

2015. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!