Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » AliExpress oldalról rendelt...

AliExpress oldalról rendelt már valaki kerékpáros ruházatot? Átlagosan mennyi idő míg ideér egy ruházat?

Figyelt kérdés
Rendeltem két szett kerékpáros ruházatot az oldalról amikhez kaptam nyomkövetési számot. Ezek közül az egyiknél a nyomkövetési státusz mióta megrendeltem a terméket (február 18), csak egy tétellel frissült a "Collection" státusszal. Eltelt azóta több mint 1 hónap, már mondhatni másfél hónap, írtam is másfél héttel ezelőtt az eladónak hogy mi a helyzet, aki csak annyit irt vissza hogy legyek türelemmel. Közben a fentebb található Reminder számláló vissza számol, ami jelenleg 35 napot mutat. Kérdésem hogy ez a számláló pontosan mit mutat? Illetve ha ez visszaszámláló a lejárathoz közeledne és még nem érkezne meg a termék akkor ez előtt vagy a számláló lejárta után érdemes vitát nyitni az eladóval? Megmondom őszintén ennyit még nem vártam egyik termékre sem, pedig azelőtt ebayről már rendeltem többféle dolgot. Hozzáteszem a másik szett ruhával kapcsolatban már a státusz frissült 2 hete arra hogy "Departure from outward office of exchange". Ez várhatóan a napokban meg is érkezik úgy hogy egy időben rendeltem a kettőt, csak két külön eladótól. Nem tudom, szerintetek mikor érdemes újra reklamálnom?

2015. márc. 30. 21:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!