Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ügyvédként lehet tetoválás a...

Ügyvédként lehet tetoválás a lábfejemen?

Figyelt kérdés

2015. márc. 31. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

1. A tárgyaláson nem látszódik a talár miatt.

2. Melyik ügyvédi iroda és komoly ügyfél áll veled szóba,ha meglátja? Ezért mindig úgy öltözz,hogy ne lássák.

2015. márc. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem lehet. Csak a büntetőjogászoknak lehet tetkó a lábfejükön.
2015. márc. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem maszkalsz nyaron szandalban mezitlab, siman.
2015. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd , miért ne lehetne? Nem látsz az emberek fejébe, nem tudod, hogy a tetoválás miatt választanak/nem választanak téged. Én először a szemedbe néznék, és úgy haladnék lefelé. :)
2015. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem lehet olyan helyen ahol látszódik. Ha férfi vagy akkor nem gond, de nőknél ugye a cipőjük miatt látszódik. Nekünk az egyetemen azt mondták, ha komoly állást szeretnénk, akkor nem lehet tetkónk. A barátnőmet fel sem vették komolyabb munkára, mert a gerince mentén van egy tetko és ha feltűzi a haját akkor kilátszik. Én ügyvédként praktizálok, nekem van egy a csípőcsontomon, ha bikiniben vagyok úgy is el tudom takarni a bugyival. Jó, bár eléggé szigorú helyen vagyok, azonban senki nem tudja hogy van tetkom, szerintem ha kiderülne gondjaim akadnának...de nekem ugye elég jól titkolható helyen van. Ám kisebb irodáknál szemet hunynak felette...
2015. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"szemet hunynak". Mintha valami bűn lenne :D azért ez elég gáz a mai társadalomban. Nincs tetkóm, nem is szeretnék, de ez akkor is szemétség a tetkósokkal szemben.
2015. márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A lábfej azért nem gyakran látszódik...

Olyan helyen viszont nem nagyon lehet, ami kilóg, legalábbis nem szokták szeretni. Nincs törvény szerint megtiltva, nyilván, láttam is már tetovált ügyvédet, de furcsán néznek rá, annyi szent.

És lehet, nem találsz jelölti munkát tetováltan...

2015. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!