Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyukámnak,...

Hogy mondjam el anyukámnak, hogy kaptam egy beírást?

Figyelt kérdés
Pénteken versenyen voltam,ezért nem kellett mennem suliba.Kedden is van nyelvtan óra(kedd van)Szóval ma nyelvtanórán ellenöriztük a házit.A tanár engem szólított és én mondtam,hogy nem tudtam(mármint hogy meg kellett csinálni).A tanár kérdezte,hogy kitöl kérdeztem meg és még ilyesmiket.Mondtam hogy senkitöl,erre rávágta hogy akkor beírja az ellenörzömbe,mert úgyis nálla van(jegyek aláírása).Na szóval így történt.Tudom,hogy én hibáztam,de nagyon kérlek titeket,hogy segítsetek sürgösenMagyarázat:elváltak a szüleim és csütörtökön megyek apához szeruntem,magyarul szerdán(holnap)el kell mondanom.Köszi a segítséget elöre is,és bocsi a helyesírási hibákért.

2015. márc. 31. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy, mint itt. Nem számít semmit egy beírás, nem fognak leszidni érte. Főleg nem egy ilyen történetért...
2015. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez szülő függő, de ha nekem a gyerekem ilyennel állna haza röhögnék egyet aztán elvinném fagyizni vagy valami. Nagyon hülye ódivatú egy olyan szülő, aki holmi gagyi házi miatt komolyabban leszidná a gyereket. Ha nem vagy rossz tanuló 3,5 4. alatti akkor semmi gond nincs.
2015. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy anyukám tanár
2015. márc. 31. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!