Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Animések! Segítség! Mondanátok...

Áron Pálmai kérdése:

Animések! Segítség! Mondanátok olyan kitűnően jó animéket, melyeknek nem csupán mondanivalójuk és történetük, de látvány világuk is elismerésre méltó?

Figyelt kérdés
(Tök mindegy milyen témában!)

2015. márc. 31. 22:08
 1/7 anonim válasza:

Angel Beats! ( [link]


Aoi Bungaku Series ( [link]


Mind Game ( [link]


Mononoke Hime ( [link]

2015. ápr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nem tudom, hogy pontosan milyen animére gondolsz, de itt egy pár, amit láttam és nekem tetszett.

-Naruto, naruto shippuden (bár ennek még nincs vége)

-d.gray man

-bleach

Remélem ilyenekre gondoltál:D

2015. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kim na na válasza:

Hali itt van pár aminek a grafikájuk nagyon szép és némelyiknél a mondanivalójuk nagyon elgondolkodtató:


Zankyou no Terror

Hal ("Haru")

Bakemonogatari (kicsit elvont)

Death Parade

Aku no Hana (nagyon "fura" a grafika de megszokható es a történet is kicsit elvont )

Shingeki no Kyojin

Tokyo Ghoul

Durarara

Hamatora (szép a grafikája )

k project (ennek van az egyik legeslegszebb grafikája :) )

Karneval (ennek is szép a grafikája )

Ao no Exorcist

Nanatsu no Taizai (sztem ennek ritka jó története van :) )

Mahouka Koukou no Rettousei (ennek is szép a grafikája )

2015. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Shigatsu wa Kimi no Uso - megható, zenés, romantikus anime (zenés alatt zongorista és hegedűs szereplőket értek) [link]


Gosick - hát mondanivalója rengeteg van, és én most konkrétan a mennyiségre célzok. Misztikus, rejtélymegoldós, a két világháború között játszódik, romantikus, néhol vicces, egyes helyeken pedig egyenesen ijesztő. [link]


most hirtelen ők azok, akiket nagyon ajánlok:))

2015. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Shinsekai yori:


A jövőben játszódik, de az emberek lemondtak a technikáról, és szép falusi a környezet.

Az emberek természetfeletti képességgel születnek, amit szigorúan felügyelnek, nehogy valaki rosszat akarjon tenni az erejével. Az iskolából sorban tűnnek el a diákok.


Az élővilág pedig érdekesen mutálódott. Emberi intelligenciával rendelkező állatszerű lények is élnek az emberek körül, és mivel nekik nincsenek természetfeletti képességeik, azért ők a kétkezi munkások.


És a gyerekek tűnnek el az iskolából...

2015. ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Vándorló palota (Howl's moving castle)
2015. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért shounen fight-okat ne írjatok már ide, mert egyik kritériumnak sem felelnek meg.


Ami a legjobban beugrik, az a Fate/zero, gyönyörűek a harcok, a látványvilág, ugyanakkor elgondolkodtató, komoly anime.

Esetleg ide sorolnám még a Rebuild of Evangelion filmeket,

valamint a Szél támad című filmet, miyazakitól.

2015. ápr. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!