Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek sem valami szép...

Szerintetek sem valami szép látvány?

Figyelt kérdés

Rengeteg, és sajnos egyre több lányon látom mostanság a kb. 1 centi vastagságú, nagyon erős színű és hosszú tetovált szemöldököket. Én ezeket nagyon rondának találom. És sok olyan lány csináltat ilyet, akinek eddig sem volt semmi gond a szemöldökével... Nagyon durva tekintetet kölcsönöz én szerintem... Ti hogy vagytok ezzel?

16/L



2013. szept. 2. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem se igazán tetszik :/
2013. szept. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kozmetikus vagyok és igazából nekem sem tetszenek ezek az agyontetovált szemöldökök.Bár már vannak olyan helyek ahol szépen megcsinálnak és teljesen természetesnek tűnik de az amikor az egész ilyen feketével át van ütve és még nem is szépen az katasztrófa..egy rossz szemöldök teljesen eltudja rontani az arc összképét :S
2013. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, örülök, hogy egyetértetek!:)

még jöhetnek vélemények :)

2013. szept. 2. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi leszek, hogy mi lesz még ebből.... tetovált fanszőr? Tetovált haj? - vagy le vagyok maradva és már ilyenek is vannak? :-D
2013. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
x'd hátja ._.
2013. szept. 3. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!