Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Tokio Hotelből Bill Kaulitz...

A Tokio Hotelből Bill Kaulitz tényleg drogozik?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 1. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen már szarrá szívta magát
2015. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én nem tudok róla. Az új klipben tényleg vannak olyan jelenetek, de azokat direkt rakták bele. Szerintem szó sincs arról, hogy drogozna...
2015. ápr. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A legújabb klipjükben lévő drogozás szimplán egy szerep. De hogy a magánéletben használ-e drogokat, sajnos nem tudhatjuk. Reméljük nem, de elég kicsapongó életet él...
2015. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A klipben csak játszik, de a való életben eléggé durva élete van,
2015. ápr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha az új klipükre gondolsz, elég visszataszítóra sikeredett. Az egész banda "kicserélődött" olyan egykaptafa lett a többivel. A kérdésedre válaszolva szerintem biztos, hogy drogozik, mit minden sztár. Olvastam olyan interjút is, amiben azt nyilatkozták már 13 évesen drogosak voltak... Ebből igaz ami igaz, de ha reálisan nézzük elég egyértelmű, hogy használnak drogokat. Még ha nem is olyan durván mint az újdonsült klipükben (ami nekem nagy csalódás volt zeneileg is), azért olykor olykor biztos nyomatják neki..
2015. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!