Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik egy idősebb fiú mit...

Tetszik egy idősebb fiú mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

az van hogy én 7.es vagyok ő pedig 8. még régebben amikor én 5. ő 6.os volt akkor beszélgettünk meg msn-eztünk de megszakadt a kapcsolat , és már msn-en se beszélünk mert nekem új van azóta meg sem ismer.

most lesz egy suli diszkó jövőhéten- valami ötlet? vagy flörtöljek vele? és ha igen hogy?


2010. febr. 18. 14:04
 1/2 anonim válasza:

Velem ugyanez volt. Én is 7.-es vagyok, ő pedig 8.-os. Nem rég szakítottunk, de most nem ez a lényeg.

Szerintem keress közös ismerősöket és ha velük mész bulizni, akkor többször is találkozhatsz vele.

Amikor táncolsz táncolj hozzá (persze feltűnés nélkül) egyre közelebb, hogy észrevegyen. És amikor esetleg észrevesz és rádköszön kérdezz tőle valamit. Például, hogy milyen a buli vagy hogy mizu vele. Inyen álltalános kérdést. Vagy hogy milyen suliba megy. Ne feledd a nyolcadikosoknak most volt felvételije. Ilyenkor ez különösen aktuális téma.

2010. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. febr. 18. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!