Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem az ebayröl és nem...

Fgabri kérdése:

Rendeltem az ebayröl és nem jött meg a csomag. Április 1-e volt az utolsó határídő. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rendeltem az ebayről de nem jött meg a csomagom és nem tudom hogy kell kapcsolatba lépni az eladóval. Valaki le tudná irni nekem légyszives hogy, mit kell ilyenkor csinálni.



2015. ápr. 1. 21:36
 1/3 anonim válasza:
Még csak masodika van,nem kell aggodni. Az Ebay egy megbizhato oldal. Attol,hogy elsejere van kiirva,még késhet.
2015. ápr. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

ott van a leave feedback alatt hogy contact seller, irsz neki, hogy hello, where is my stuff

adsz neki 24 orat hogy valaszoljon (vagy 48) ha kinaban van es epp hetvegere esik a valaszido, es ha nem valaszol, vagy nem ugy ahogy szeretned, open case eBayen belul "not received item"

2015. ápr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előszőr irj az eladónak,hogy nem kaptad meg!

Eladó függő,van aki erre még nem reagál,én ha nem kapok választ irok ismét de bele irom h negativ értékelést adok és 1 csillagot és erre mindig adnak választ

2015. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!