Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2014 áprilisra kiírt kismamák,...

2014 áprilisra kiírt kismamák, hogy vagytok? Mikor kezditek összekészíteni a bőröndöt?

Figyelt kérdés
Első babás vagyok az Uzsokiban fogok szülni. Várom a véleményeket, tapasztalatokat, akár a kórházról, akár az állapototokról :-)

2014. febr. 4. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia,nekem már össze van pakolva minden :)Én az Istvánban fogok szülni.
2014. febr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ohh, de jóóó :-)

Sok sikert. :-) Kislányt vagy kisfiút vársz?

2014. febr. 4. 19:12
 3/11 anonim válasza:
nekem még semmi sincs bepakolva, sőt, még meg sem vettem a dolgokat, bár én április végére várom a babát, szóval van még idő :)
2014. febr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát még én is elég rosszul állok. :-)

Semmi nincs megvéve. Talán a hétvégén eltudjuk kezdeni a bőrönd összekészítését.

Én is április végére (26-ra) vagyok kiírva, így tényleg egy kis időnk még van :)

2014. febr. 5. 11:02
 5/11 anonim válasza:
én 28-ra, majd március közepe felé kezdek el sztem pakolni, ha kibírom addig :)
2014. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem még 1-2 dolog kell a bőröndbe, és kész.

Főleg, hogy 3 napja jöttem haza a kórházból, mert már méhösszehúzódásaim voltak. Így most már nyugodtabb vagyok.

2014. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
hú, ez rosszul hangzik...de mostmár minden oké? mikorra vagy kiírva? és milyen érzés volt a méhösszehúzódás?
2014. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most már minden oké, csak többet kell feküdnöm, mint eddig. UH szerint Április 16ra várjuk, a kisfiút. :)

A méhösszehúzódást én leginkább a menstruációs görcsökhöz tudnám hasonlítani. A derekam illetve a hasam alja fájt, "görcsölt". Szerencsére hamar megkaptam az infúziót, így nem lett semmi gond.

2014. febr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Sziasztok, én április 11-re vagyok kiírva szintén kisfiúval :D már elég sok mindent megvettem ami a kórházba kelleni fog, de még mindig van ami nincs meg. De nekünk még azok a dolgok sincsenek meg ami majd a kicsinek otthon kell (kiságy, komód-bár ezt már mondtuk az asztalosnak....meg ilyenek) ezeket majd csak február vége március közepe felé szeretném beszerezni :D
2014. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megrövidült méhszáj miatt már két hete fekszem, sanszos, hogy esetleg elkezd nyílni is, így biztos ami biztos alapon már össze van készítve a kórházi csomagunk. Bébihordozón kívül már csak egy-két apróság hiányzik, menetrend szerint április 24-re várjuk a kisfiunkat. :)
2014. febr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!